За місяць у Львові завершать ремонт вулиці Митрополита Андрея

logo
107886_za_misjac_u_lvovi_zavershat_remont_vulici.jpeg


За місяць у Львові обіцяють завершити ремонт вулиці Митрополита Андрея. Про це сьогодні, 6 липня, під час брифінгу повідомив в.о. голови Галицької РА Андрій Зозуля, передає Львівський портал.

За його словами, на сьогодні роботи виконані на 70%.

«Зараз ми завершуємо роботи з капітального ремонту вулиці Митрополита Андрея. Загалом площа  цих робіт становить близько 6 тисяч квадратних метрів.  Проектом передбачено комплекс заходів, який призначений для покращення транпортно-експлуатаційних показників вулиці. Під час ремонту ми знімали старий шар асфальтного покриття і вкладали  два нових . Також проводились роботи по облаштуванню нових бордюрних каменів . Станом на сьогодні залишається зробити облаштування технічних тротуарів, пішохідного переходу через роздільну смугу, розмітка та облаштування газону. Загалом вартість ремонту вулиці становить майже 4 мільйони гривень. Цілком завершити роботи вдасться за місця», – розповів Андрій Зозуля.

Також у Галицькому районі завершено роботи на вулиці Замкненій, а також облаштовано паркінг біля Львівського цирку. Окрім цього, зараз тривають роботи з облаштування громадських просторів на площі Маланюка, на площі біля С. Бандери та вулиці Свенціцького.

Фото: Львівський портал


Реклама

А поділитися?