​За проїзд у маршрутках платитимуть усі

logo
134785_za_projizd_u_marshrutkah_platitimut_usi.jpeg


У міськраді відреагували на звернення Асоціації перевізників у Львівській області.

Про можливі нововведення у міських маршрутках розповів Сергій Бабак заступник голови Львові з питань житлово-комунального господарства.

Місто переглядає розрахунки надані Асоціацією перевізників, за якими проїзд у львівському автомобільному транспорті становить 6.80 гривень. Хоча і повідомляється, що такої ціни, і взагалі збільшення ціни на проїзд не передбачають, адже це покладе ще більший тягар на плечі львів’ян.

В ЛМР планують переглянути проїзд пільговиків і зробити проїзд цих категорій платним (50% від повної суми). Таким чином, як зазначає Сергій Бабак, ситуація з маршрутками стабілізується приблизно за 1 рік. До того ж третина людей взагалі в маршрутках не оплачує за проїзд, тому перевізникам пропонують збільшити кількість контролерів.

«Люди мають звикнути до того, що за послуги треба платити», – Сергій Бабак.

Чиновник знову звернувся до європейського досвіду, де пільговим категоріям виплачують грошову допомогу і люди самі вирішують, як її використати. Тому і вважає, що саме держава має відшкодувати перевізникам проїзд пільговиків, а не місцеве самоврядування.

Наразі оптимальним варіантом і для перевізників і для міськради є встановлення ціни за проїзд для пільговиків 50% від загальної вартості.

Більше новин на «Львівських».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...