За три останні доби на Львівщині сталося 17 ДТП з потерпілими

logo
101866_za_tri_ostanni_dobi_na_lvivwini_stalosja_.jpeg


17 аварій з потерпілими сталося за останні три дні. У зв’язку з цим Патрульна поліції Львова закликає водіїв та пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху, передає Львівський портал.

Починаючи з п’ятниці, 16 червня, до понеділка, 19 червня, у Львові сталося 11 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, на дорогах державного значення – 6 аварій з постраждалими. У них загинуло 2 осіб, 21 – травмовані. ДТП за участі двоколісних стаються практично щодня.

«Шановні водії, просимо дотримуватися правил дорожнього руху! Враховуйте дорожню обстановку та обирайте безпечну швидкість. В жодному разі не відволікайтеся від дороги. Подбайте про Ваше життя і користуйтеся пасками безпеки. Дотримуйтеся правил дорожнього – на Вас чекають вдома!», – йдеться у повідомленні патрульної поліції

Серед основних причин ДТП із потерпілими:– Необрання безпечної швидкості;– Необрання безпечної дистанції;– Здійснення маневру, не переконавшись у його безпечності;– Керування у нетверезому стані;– Виїзд на смугу зустрічного руху;– Порушення правил перетину перехресть;– Раптовий вихід на проїзну частину і т.д.

А поділитися?Вам має сподобатись...