Зарплати у львівських стоматологів не буде

logo
113088_zarplati_u_lvivskih_stomatologiv_ne_bude.jpeg


Вчора, 20 липня, на сесії міської ради Львова рішення про виділення коштів на заробітню плату працівникам стоматологічних клінік не було погоджено.

Про це повідомляє прес-центр ЛМР.

Вчора під час пленарного засідання жоден депутат не проголосував за виплату заборгованості заробітної плати за 2 місяці (липень-серпень) працівникам стоматполіклінік.

«Львівські» нагадують, що ще в лютому у Львові почалось реформування комунальної стоматології. Реформа полягає в тому, що державні поліклініки тепер зможуть мати фінансування не від держави, а від своїх клієнтів. Заклади мають право надавати стоматологічні послуги за офіційну плату і стануть самоокупними. Для дітей та пільгових категорій населення держава передбачила безкоштовну допомогу.

Наразі проблема зависла в повітрі. Працівники поліклінік проти такого реформування. Вони неодноразово проводили мітинги під міською радою.

А начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб ще в лютому в коментарі сайту ZIK запевнив, що вразі потреби стоматологію і її реформування дофінансувати.

Але наразі ніхто не збирається виконувати обіцяне і комунальні стоматологічні поліклініки просто залишили на «виживання».


Реклама

А поділитися?