Заступником начальника патрульної поліції Львова став екс-начальник патрульних Тернополя

logo
105732_zastupnikom_nachalnika_patrulnoji_policij.jpeg


Другим заступником начальника патрульної поліції Львова призначили екс-начальника патрульної поліції Тернополя Володимира Струка. Про це ZAXID.NET повідомила речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

«Володимира Струка перевели на посаду заступника начальника і паралельно начальника відділу моніторингу», – сказала Катерина Рибій.

За її словами, кадрову ротацію провели близько тижня тому, але Володимира Струка не представляли пресі та громадськості. «Це не на стільки публічна посада, як у начальника чи його першого заступника», – сказала Катерина Рибій.

31-річний Володимир Струк є уродженцем села Зимна Вода, що біля Львова. Він навчався у 74-й загальноосвітній школі Львова та НУ «Львівська політехніка». Раніше працював в органах ДФС. У квітні 2015 вступив до патрульної поліції Львова. Спочатку був командиром роти, потім – командиром батальйону. У березні 2016 року очолив патрульну поліцію Тернополя.

Нагадаємо, в межах планової кадрової ротації 6 червня у Львові змінили керівництво патрульної поліції Львова – замість Антона Пузиревського начальником став Роман Пилипенко, який до цього очолював патрульних у Запоріжжі, а його першим заступником – Андрій Богуш, який був начальником патрульної поліції Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного.

Натомість, екс-начальнику львівських патрульних Антону Пузиревському тоді запропонували очолити аналогічну посаду в Тернополі, однак він не прийняв пропозицію і звільнився з поліції.

А поділитися?Вам має сподобатись...