Журналіст: Сміттям запахло, коли опитування засвідчили, що у Львові росте конкурент Порошенку

logo
102147_zhurnalist_smittjam_zapahlo_koli_opituvan.jpeg


На минулому засіданні Кабміну Гройсман, відповідаючи на звинувачення Садового у сміттєвій блокаді, сказав, що коли він був мером Вінниці, то ніяких проблем, в тому числі проблем зі сміттям не було. І це така ж маніпуляція як і тоді, коли Гройсман називає Тимошенко мамою корупції і хвалить Кучму за децентралізацію. Очевидно, що за Януковича за непокору будь-якому меру могли створити будь-які проблеми. Якщо їх не створювали, то це означало, що шпагати регіональних керманичів задовольняв офіційний Київ.

Наприклад, я добре пам’ятаю як Іван Куліченко – багаторічний мер Дніпра, аби переобратися знову на посаду був вимушений прийняти чи краще сказати вступити в Партію Регіонів. На останніх виборах Куліченко обрався до Верховної ради вже від Блоку Петра Порошенка, але то таке.

Читайте також: Голова “Самопомочі” оголосив голодування через сміттєву кризу у Львові

Так от. За Януковича не мати проблем могли лише глибоко лояльні до бандитського режиму люди. Тому в ті роки проблем не виникало ні у Гройсмана, ні, власне, у мера Львова Садового. (Не можна не згадати відео з дня народження Януковича, де Садовий приїхав вітати іменинника). Не виникало у Львові проблем зі сміттям коли “Самопоміч” була у парламентскій коалції. Так? Так.

Сміттям запахло лише, коли фракція “Самопомочі” стала невблаганною, а опитування почали свідчити про те, що у Львові росте конкурент Петру Олексійовичу на наступних президентських.

Що таке опозиція, ні Гройсман, ні Порошенко не знають, бо там не бували. А лізли на трактор лише, коли тисячі людей вже стояли на площах і зносили владу, з якою вони ще вчора пліч-о-пліч працювали.

Читайте також: Мусорные бои между Киевом и Львовом

Подивіться на Харків. Жодних проблем. Робота Кернеса задовольняє і Порошенка, і Гройсмана, чи просто Кернес поводиться чемно?

Михайло ТКАЧ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...