Журналістка зі Львова першою в Україні перемогла у престижному міжнародному конкурсі

logo
103861_zhurnalistka_zi_lvova_pershoju_v_ukrajini.jpeg


Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка, 26-річна львів’янка Ярина Серкез перемогла у найпрестижнішому в світі конкурсі журналістики даних Data Journalism Awards. Досі ніхто з українців не перемагав у цьому конкурсі. Про перемогу Ярина Серкез повідомила на своїй Facebook-сторінці.

«Сьогодні під час обідньої перерви в нью-йорському офісі Wall Street Journal дивилася онлайн трансляцію Data Journalism Awards. Зі сцени віденського Хофбургу мені посміхався Анатолій Бондаренко і тримав в руках статуетку з моїм іменем. Цього року DJA нагорода вперше поїде в Україну, і для мене це окрема перемога», – написала Ярина Серкез (Михайлишин).

Data Journalism Awards відзначає видатні проекти і публікації на основі журналістського аналізу даних по всьому світу – інфографіки. Конкурс є важливим показником трендів та інноваційних технік журналістики даних. За даними «ТЕКСТИ.ORG.UA», цьогоріч у конкурсі брали участь 573 проекти з 51 країни світу.

Переможицю було названо на офіційній церемонії 22 червня у Відні. На конкурс Ярина відправила портфоліо своїх інфографік, частину з яких було опубліковано на «ТЕКСТИ.ORG.UA».

Ярина народилась у Львові. Ступінь бакалавра журналістики отримала у Львівському університеті ім. Івана Франка. На магістратурі навчалась у Варшаві. Пізніше Ярина виграла освітній грант імені Джеймса Віль’яма Фулбрайта та завдяки цьому отримала стипендію на навчання в Міссурійському університеті.

Свої перші інфографіки Ярина публікувала в газеті «День». Пізніше стажувалась у New York Times. Зараз публікує data-тексти y Wall Street Journal та на сайті «ТЕКСТИ.ORG.UA».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...