11-річний хлопець, якого транспортували до Львова гелікоптером, залишається у комі

logo


image

11-річний хлопець, якого 17 жовтня транспортували гелікоптером зі Славська до Львова залишається у комі. Про це Суспільному повідомив головний лікар Міської лікарні, що на вулиці Пилипа Орлика, Дмитро Квіт.

За словами Дмитра Квіта, стан хлопчика стабільний і важкий. Йому робили МРТ, електроенцефалограму та інші обстеження.

Медик додав, що за словами батьків дитина хворіла п’ятий день.

Хлопчика транспортували 17 жовтня на гелікоптері для аеромедичної евакуації зі Славського до Львівської лікарні. Як повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медицини, у нього діагностували “стан мозкової коми”.

Що відомоПілотний проєкт із аеромедичної евакуації на Львівщині стартував у квітні цього року. Тоді транспортували людей гелікоптером надзвичайників. У червні гвинтокрил забрали на планове технічне обслуговування. Відтоді польоти припинилися.1 жовтня евакуацію відновили — гелікоптер надала поліція.До кінця цього року на проєкт виділили близько 15 мільйонів гривень. Його фінансує поліція спільно із Міністерством охорони здоров’я. Про це розповів керівник екстреної медичної допомоги Львівщини Андрій Васько.Проєкт із аеромедичної евакуації охоплює 7 західних областей: Львівську, Закарпатську, Волинську, Івано-Франківську, Рівненську, Чернівецьку та Тернопільську. Спеціальні медичні бригади та екіпажі вилітатимуть на виклики у екстрених випадках.Пріоритет у допомозі надають хворим із гострою затримкою кровообігу, розладами серцево-судинної системи та порушеннями мозкового кровообігу. А також людям з опіками понад 20% площі поверхні тіла, травмами хребта, пораненнями шиї, грудної клітки, черевної порожнини, переломами двох та більше кісток, черепно-мозковими травмами чи загальною гіпотермією.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону