164 львівських спортсменів і тренерів отримали премії міськради

16:45 27 листопада 2017 р.

Найбільшу винагороду розмірі 11 000 гривень призначено чемпіону світу з олімпійського виду спорту у віковій категорії «дорослі» у виконанні неолімпійської вправи.

У понеділок, 27 листопада,у Львівській міській раді відбулося вручення премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам за результатами 2016 року у рамках програми надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам Львова на 2017-2020 роки. Про це повідомили сьогодні, 27 листопада, у Львівській міськраді, де також запевнили: «Грошові винагороди отримали 164 спортсмени та тренери-переможці конкурсу. Міський голова Львова привітав переможців та побажав гарних результатів у всіх наступних змаганнях».

Андрій Садовий зазначив: «Звичайно, ця допомога не вирішує проблем, які у вас є. Але ми стараємось бути максимально чесними і максимально об’єктивними, те, що ми можемо сьогодні допомогти, ми допомагаємо. Ми чи не єдине місто в Україні, яке виділяє достатньо не малі кошти на фінансову підтримку спортсменів, маємо багато різних проектів. Це правильно, бо люди, які займаються спортом, витрачають енергію, над собою працюють і має бути певна компенсація. Для мене це велика честь бути чимось для вас корисним, бо більшої гордості, коли я бачу, як піднімається наш український прапор, як співають український Гімн, сльози виступають. Це найбільші і найсильніша емоція. Бажаю вам завжди бути у формі, завжди боротись і щоб символ нашого міста – лев – завжди надихав вас своєю спокійною силою і великою швидкістю до перемоги».

У міськраді  також розповіли: «На отримання премії Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам, прийом заявок яких тривав до 30 червня 2017 року включно, від претендентів було отримано 346 заявок, які були скеровані для розгляду конкурсній комісії з визначення переможців за програмою. До складу конкурсної комісії з визначення переможців за програмою увійшли представники управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР, депутатського корпусу та спортивної громадськості міста.

«При визначенні переможців конкурсна комісія оцінювала претендентів на отримання одноразових премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам за такими критеріями: наявність першого, другого й третього місця на Олімпійських Іграх, чемпіонатах світу, Європи та України у 2016 році. У цьому році конкурсною комісією було вирішено нагородити преміями спортсменів, які зайняли у 2016 році перше, друге й третє місця на Олімпійських Іграх, чемпіонатах світу та Європи з олімпійських та неолімпійських видів спорту, спортсменів, які зайняли перше місце на чемпіонатах України з олімпійського виду спорту, та тренерів, які підготували переможців і призерів чемпіонатів світу та переможців і призерів чемпіонатів Європи».

«За результатами такого розподілу переможцями стали 164 учасники. Переможцям виплачено винагороду в залежності від олімпійського, неолімпійського видів спорту, рейтингу змагань, зайнятого місця та вікової категорії, у якій виступає спортсмен (дорослі, молодь, юніори, кадети). Найбільшу винагороду за результатами конкурсу у розмірі 11 000 гривень отримає лише один спортсмен, який став чемпіоном світу з олімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі» у виконанні неолімпійської вправи. Чемпіон Європи з олімпійського виду спорту у віковій категорії «дорослі» у виконанні олімпійської вправи отримає 10 000 гривень. Відповідно, чемпіони Світу з неолімпійського виду спорту у віковій категорії «Дорослі» отримають 6 000 гривень, а чемпіони Європи з неолімпійського виду спорту у віковій категорії «дорослі» – 5000 гривень. Спортсмени, які стали переможцями чемпіонатів України з олімпійського виду спорту отримають винагороду у розмірі 2000 гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.