25 американських лікарів почали лікувати українців у львівському центрі “Unbroken”

logo


Стартував перший день місії американських пластичних та реконструктивних хірургів Face to Face в Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) Першого медоб’єднання Львова. Тут вони спільно з львівськими медикамибезкоштовно лікуватимуть пацієнтів.

Це вже третя американська місія в Україні. Цього разу до центру UNBROKEN приїхали 25 провідних спеціалістів різних напрямків. Це пластичні, щелепно-лицеві та реконструктивні хірурги, ЛОРи, ортопеди та офтальмологи.

«Наша основна мета – допомогти найважчим пацієнтам з мінно-вибуховими травмами, а також передати досвід виконання найсучасніших технологій українським лікарям», – сказав Манош Абрагам, MD, керівник гуманітарного підрозділуAAFPRS, відділення оториноларингології, хірург.

Спеціалісти відібрали 42 пацієнти, яких оглядають сьогодні, в перший день місії. Також обрали 20 українців для оперативних втручань. Із них 8 мають надскладні травми, і їхні операції можуть тривати від 10 до 15 годин. Одним з таких пацієнтів є військовий В’ячеслав Кондрашов. Поранення чоловік отримав торік у червні. З побратимами захисник наїхав на протитанкову міну. Уламки пошкодили обличчя. Тепер, аби відновити його, В’ячеславупотрібна операція з пересадки нерва на обличчя.

Про одне з найважчих втручань, яке планують виконати, розповів американський реконструктивний хірург, професор кафедри отоларингології – хірургії голови та шиї Шерорд «Скотт» Татум.

«Ми маємо одного надскладного пацієнта, який отримав важке поранення обличчя та в нього повністю відсутня нижня щелепа. Ми будемо використовувати найважчу методику в мікрохірургії та працювати двома бригадами. Плануємо виконати пересадку стегнової кістки насудині разом з м’якими тканинами на нижню щелепу. Одночасно щелепно-лицеві хірурги будуть проводити реконструкцію кісткового дефекту на обличчі захисника. Втручання є важким та довготривалим», – розповів лікар.

Попереду – 5 операційних днів. Перші хірургічні втручання заплановані уже на завтрашній ранок.

Нагадаємо, ця гуманітарна місія створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) (The Educational and Research Foundation) таорганізаціями Razom for Ukraine тaNgenius. За попередні дві місії медики прооперували 50 пацієнтів, та ще 80 – проконсультували.

Читати далі

Sunday November 12th, 2023

У Львові безплатно лікуватиме британський спеціаліст з медицини болю

Friday November 10th, 2023

Американські хірурги місії Face to Face безкоштовно оперуватимуть українців уЛьвові

Friday November 10th, 2023

Медикам у Львові вдалося врятувати жінці руку, яку сильно понівечили леза січкарні

Thursday November 9th, 2023

У Червоноградській міській лікарні відкриють реабілітаційне відділення

Thursday November 9th, 2023

До Львова прибув відомий реконструктивний хірург Жак Гакаборт із Нью-Йорка, аби прооперувати українських захисників

WednesdayNovember 8th, 2023

У Львові безкоштовно лікуватиме провідний британський спеціаліст Рокаса Тамошауска

Wednesday November 8th, 2023

У Львові відновлюється захисник, який переніс два інфаркти і два інсульти

Wednesday November 8th, 2023

8-річний хлопчик, який рік тому був на межі життя змагається у бальних танцях – його оперували львівські лікарі

Tuesday November 7th, 2023

Для мешканців Львівщини та переміщених осіб доступне безоплатне ендопротезування

Tuesday November 7th, 2023

У Львові лікарі вирівняли довжину ніжок юному волонтеру з Харкова