250 українських миротворців вирушили зі Львова у Конго

logoФото: Daily Lviv

250 українських військовослужбовців вертолітного загону місії ООН вилетіли зі Львова у Конго. Про це інформує помічник командира 18 ОВЗ, 12-ї ротації, старший лейтенант Юрій Кульпа, пише DailyLviv.

Цього разу ротація відбувається із застережними заходами. Напередодні відряджання майбутні миротворці пройшли двотижневу обсервацію, під час якої провели щеплення та пройшли ПЛР тести.

Попереду у воїнів багатомісячна ротація у складі 18 окремого вертолітного загону, який є великою частиною сил місії ООН зі стабілізації ситуації в Демократичній Республіці Конго.

Нагадаємо 18-й окремий вертолітний загін ЗС України виконує завдання у складі Місії ООН у Демократичній Республіці Конго з 1 грудня 2012 року. У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні, наші льотчики та особовий склад несуть бойове чергування на аеродромах, здійснюють пошуково-рятувальні операції, розвідку та спостереження, забезпечують перевезення вантажів, а також супроводжують вертольоти місії ООН. У всіх військовослужбовців 12-ї ротації національного контингенту є досвід участі в АТО та ООС.