55% населення Львівщини отримує житлову субсидію

logo
154720_55_naselennja_lvivwini_otrimue_zhitlovu_s.jpeg


В облдержадміністрації запевнили: «Станом на 1 грудня 2017 року у Львівській області одержують житлову субсидію 440 753 сімей (домогосподарство), що становить 55% населення області», пише – Щоденний Львів.

Читайте також

Основна причина відмови у нарахування субсидії — доходи громадян
У Львові приблизно 50-60% пасажирів – це пільговики

У прес-службі Львівської ОДА повідомили також сьогодні, 1 грудня: «Підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян Львівської області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з трьох осіб). Згідно із статистичними даними Державної служби статистики України, Львівська область посідає друге місце за кількістю одержувачів субсидій в Україні».

В облдержадміністрації також розповіли: «До органів соціального захисту населення звернулось 130 946 одержувачів житлової субсидії з 139 857 (94%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму майже 84 мільйонів гивень. Термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершився 1 листопада 2017 року. Виплата компенсації проводиться одержувачам шляхом перерахунку коштів на банківські рахунки та поштові відділення, які були зазначені у заявах одержувачів». Станом на 1 грудня 2017 року компенсацію одержали 116 346 одержувачів на загальну суму 74,3 млн. гривень, які надійшли з Державного бюджету України.

«Для одержувачів субсидій, які  використовують природний  газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, субсидія перераховується на опалювальний період з 16 жовтня по 15  квітня  включно. Для  одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення)  опалювального  періоду. Органами соціального захисту населення проведено перерахунок житлових субсидій на опалювальний період всім одержувачам», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?