6 травня Львівщина попрощається із трьома загиблими захисниками

logo


У понеділок в останню путь проведуть Михайла Пахолкова, Романа Бойка та Юрія Ільківа

У понеділок, 6 травня, мешканці Львівщини попрощаються з шістьма загиблими військовослужбовцями — Михайлом Пахолковим, Романом Бойком та Юрієм Ільківим. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Михайло Пахолків Михайло Пахолків Михайло Пахолків Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Мешканецьсела Струтин Золочівського району. Він був старшим водієм артилерійської батареї аеромобільного батальйону, старшим солдатом. Загинув 1 травня 2024 року поблизу населеного пункту Новоселівка Перша Покровського району Донецької області. Захиснику було 33 роки.

Роман Бойко Роман Бойко Роман Бойко Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Житель селі НижніГаї Дрогобицького району. З початком повномасштабної війни вже 4 березня 2022 року чоловік отримав повістку і був мобілізований до лав Збройних Сил України. Відтоді захисник перебував на передових позиціях фронту. 24 квітня 2024 року Роман востаннє був на зв’язку. З 26 квітня він вважався безвісти зниклим, однак згодом рідні отримали підтвердження його загибелі.

Юрій Ільків Юрій Ільків Юрій Ільків Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Житель села РаневичіДрогобицького району. У 2014 році був учасником Революції Гідності. В період з 15 липня 2015 року до 8 липня 2016 року був учасником АТО та захищав Україну на Бахмутському напрямку фронту. Мав звання молодшого сержанта-гранатометника. Під час повномасштабного вторгнення ворога долучився до лав 24 ОМБр імені короля Данила. З 7 березня 2022 року Юрій вважався безвісти зниклим. 19 квітня 2024 року стало відомо, що воїн загинув.

#Львівщина #Новини Львівщини #загибель військового #прощання