Аеропорт і всі торгові центри: Львовом прокотилася нова хвиля «замінувань»

logo


Учора, 20 січня, нова хвиля фейкових повідомлень про замінування прокотилася Львовом. Спочатку СБУ отримали лист про вибухівку у всіх торгових центрах міста, ще пізніше – в аеропорту.

Так, анонімне повідомлення про замінування всіх торгових центрів Львова надійшло близько 13:55 на електронну пошту управління Служби безпеки України у Львівській області. У результаті огляду приміщень та території ТЦ жодних вибухонебезпечних речовин та вибухових пристроїв не виявлено, – інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

А вже близько 17:15 СБУ Львівщини отримали лист від невідомого і про замінування  міжнародного аеропорту «Львів».

Служба авіабезпеки летовища разом із кінологами оглянули приміщення і території. Під час огляду жодних вибухонебезпечних речовин та вибухових пристроїв не виявили.

Правоохоронці намагаються встановити осіб, які надали неправдиве повідомлення.

Нагадаємо, що вчора також “мінували” школи в Рівному, Вінниці і Харкові. А ще Офіс президента в Києві.

Також 12 грудня, до поліції поступили повідомлення про масові замінування шкіл, торгових центрів, аеропортів, станцій метро, і навіть ялинки. Відповідні повідомлення впродовж дня отримували правоохоронці одразу в шести областях – Львівська, Черкаська, Миколаївська, Дніпропетровська, Одеська, Київська.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0