Акція на підтримку полонених моряків відбулась у Львові

logo


У Львові до Міжнародного дня солідарності з працівниками, яких утримують під вартою чи які зникли безвісти, відбулась акція на підтримку полонених Кремлем українських моряків.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Полонені, які є на території ворога і яких утримують незаконно, демонструють усьому світові, що вони гідні нащадки козаків, що вони до кінця стоятимуть за свою державу. Ми повернули Україну до Європи, і весь цей час російський окупант не може зрозуміти, чому він не може перемогти, а все тому, що українці – це сильна, незламна нація. Ми не маємо права забувати про тих, хто віддав своє життя на Майдані, в Криму та на Донбасі. Ми не можемо забувати про полонених, адже вони повернуться і разом з нами розбудовуватимуть нашу країну. Ми докладемо максимум зусиль, щоб вони повернулись в Україну», – наголосив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Андрій Ковальський.

Читайте також: Штати закликають Росію негайно звільнити українських моряків і кораблі

Акція розпочалась зі спільної молитви за здоров’я та швидке повернення на Батьківщину українських військовослужбовців.

Для підтримки морального духу моряків, які перебувають у полоні, організатори передадуть кожному білу футболку, на якій усі охочі під час акції написали слова підтримки.

Окрім того, учасники акції написали листи, які також передадуть морякам.

Читайте також: Від РФ немає позитивних сигналів щодо політв’язнів і заручників – Ірина Геращенко

Організатор акції – Молодіжна рада об’єднання Профспілок Львівщини, Львівська обласна державна адміністрація та Львівський обласний молодіжний центр.