Активісти вимагають відновити трамвайний маршрут №5

logo
163046_aktivisti_vimagajut_vidnoviti_tramvajnij_.jpeg


10.01.2018, 14:48

Подзамче, трамвайАктивісти ГО “Зручне місто” звернулися до “Львівелектротранс” з вимогою відновити сполучення району Підзамче з іншими районами міста. Про це повідомляється на офіційній сторінці ГО у Facebook. 

ГО “Зручне місто” звернулося до директора ЛКП “Львівелектротранс” з вимогою налагодити сполучення Підзамче з іншими районами міста. За словами активістів, коли існували трамвайні маршрути №4 та №5, вони сполучали мешканців Підзамче з віддаленим районом вулиці Княгині Ольги, а також з районом Сихів, куди пасажири добиралися завдяки пересадці на трамвайний маршрут №8. Розрив таких транспортних зв’язків не лише завдає клопоту пасажирів, а також прямим наслідком є відтік пасажирів та, відповідно, прямі збитки ЛКП “Львівелектротранс”, але й завдає іміджевих втрат підприємству.

“З огляду на наведені аргументи, просимо ухвалити рішення про відновлення курсування трамвайного маршруту №5 із кінцевою на вулиці Миколайчука (часткове дублювання маршруту №6 на вул. Гайдамацької)”, – зазначають у зверненні активісти.

Активисты ОО “Удобный город” обратились к “Львовэлектротранс” с требованием восстановить сообщение района Подзамче с другими районами города. Об этом сообщается на официальной странице ОО в Facebook. 

ОО “Удобный город” обратилось к директору ЛКП “Львовэлектротранс” с требованием наладить сообщение Подзамче с другими районами города. По словам активистов, когда существовали трамвайные маршруты №4 и №5, они соединяли жителей Подзамче с удаленным районом улицы Княгини Ольги, а также с районом Сыхов, куда пассажиры добирались благодаря пересадке на трамвайный маршрут №8. Разрыв таких транспортных связей не только доставляет хлопоты пассажирам, а также отток пассажиров и, соответственно, прямые убытки ЛКП “Львовэлектротранс”, но и наносит имиджевые потери предприятию.

“Учитывая приведенные аргументы, просим принять решение о возобновлении курсирования трамвайного маршрута №5 с конечной на улице Миколайчука (частичное дублирование маршрута №6 на ул. Гайдамацкой)”, – указывают в обращении активисты.


А поділитися?Вам має сподобатись...