Алкоголь, закуски і більярд. Як проходить неофіційна частина з’їзду «слуг народу» в Трускавці

logo


1 жовтня, 20:53

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Неофіційна частина зборів СН в Трускавці (Фото: НВ)

Неофіційна частина зборів СН в Трускавці (Фото: НВ)

Після офіційної частини зборів Слуг народу в Трускавці депутати спілкуються в неформальній обстановці. Про це повідомляє кореспондент НВ.

Для учасників з’їзду організували шведський стіл, депутати грають в настільний теніс, більярд і настільний футбол. За словами кореспондента, атмосфера нагадує передвиборчий штаб Володимира Зеленського в 2019 році.

Засідання депутатів пропрезидентської партії Слуга народу проходить з 1 по 3 жовтня в трускавецькому готелі Rixos.

2 жовтня депутати проведуть нараду з генпрокуроркою Іриною Венедіктовою, главою МВС Денисом Монастирським і главою НАЗК Олександром Новіковим.

Вони підіб’ють підсумки роботи та обговорять ключові ідеї законопроєктів, які міністерства, відомства і депутати будуть подавати на розгляд парламенту.

Після цього нардепи працюватимуть в групах над деталізацією Плану Трансформації країни.

«Результати роботи груп презентують всім учасникам. В обговорені підсумків роботи груп візьме участь президент України Володимир Зеленський. Він також виступить з промовою до учасників. Найближчим часом на підставі підсумків роботи груп і з урахуванням всіх зауважень і пропозицій, які пролунали, буде створено відповідний план для команди на найближчі два з половиною роки», — розповіла речниця парламентської фракції Юлія Палійчук.