Андрій Садовий зустрівся з активістами, які вимагають його відставки через скандальні карти на безпековому форумі

logo
154968_andrij_sadovij_zustrivsja_z_aktivistami_j.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні, 4-го грудня, зустрівся з активістами, які прийшли до нього на зустріч через скандальні карти на Безпековому форумі.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Так, за словами мера, сьогодні він має йти на допит в СБУ як свідок, через карти з так званими народними республіками на Донбасі, які презентували учасникам Безпекового форуму у Львові. 

“Генеральний прокурор воює з НАБУ. А наш Безпековий форум хочуть очорнювати. Сьогодні о 15:00 я йду на допит в СБУ, як свідок. Хоча, ця служба має малювати не на мене, а на усяких там “жуліків”, – сказав Андрій Іванович.

Нагадаємо, що учасники АТО в п’ятницю, 1-го грудня, прийшли до міського голови з вимогою про відставку через організацію Львівського Безпекового форуму, в рамках якого учасникам форуму презентували карту України з народними республіками ЛДНР.

Скандал розгорівся після того, як керівник Львівщини Олег Синютка пообіцяв звернутися в СБУ та поскаржитися на організаторів форуму. 

Згодом в СБУ відреагували на заяви Синютки та пообіцяли провести перевірку серед учасників та організаторів безпекового форуму у Львові. 

Читайте також на нашому сайті: 

На Львівщині перекинувся автобус із пасажирами: є постраждалі


А поділитися?