Ансамбль «Верховина» презентував патріотичну програму з нагоди Дня Героїв у Львові

logo


Вчора, 23 травня, Україна відзначила День Героїв. В цей день вшанували всіх, хто героїчно боровся за свободу та незалежність нашої держави, всіх, хто віддав за
неї своє життя та всіх, хто стоїть та захисті рідної землі сьогодні – під час повномасштабної війни з московським ворогом.

З нагоди Дня Героїв, на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові відбулось мистецьке дійство «Охрещені вогнем». Під час заходу Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» презентував патріотичну програму – духовно-патріотичні твори, що поєднують в собі музику, танці, спів, театралізовані елементи та патріотичні символи.

Участь у
заході взяв заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко , Директор Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк заступниця директора департаменту – начальниця управління культури Тетяна Плугатор, представники громадськості та всі охочі.

Мистецьке дійство було благодійним, під час виступу Заслужений ансамбль «Верховина» проводив збір коштів, – всі вони будуть передані на придбання автомобіля для захисника України Андрія Демківа з 67 ОМБр ЗСУ.

Нагадуємо, Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» впродовж повномасштабного вторгнення ворога, дає благодійні концерти як в Україні, так і за кордоном. Мистецька діяльність колективу допомагає збирати кошти на підтримку Збройних Сил України, а також пропагувати по світу неповторну українську культуру, пісню та танець.

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Friday May 24th, 2024

У педагогічному університеті Дрогобича урочисто відкрили Літературно-мистецьку
академію «Країна Франкіана»

Thursday May 23rd, 2024

20 бібліотек Львівщини отримали поповнення своїх книжкових полиць

Thursday May 23rd, 2024

“Нариси історії села Нижні Гаї на Дрогобиччині”: у педагогічному університеті І.Франка презентували колективну монографію про історію краю

Thursday May 23rd, 2024

У Дрогобичі відзначили 163-ю річницю перепоховання Тараса Шевченка

Sunday May 19th, 2024

В Дрогобичі у Палаці мистецтв експонують ляльки-мотанки львівської майстрині Оксани Смереки-Малик

Thursday May 16th, 2024

Гран-прі хореографіного конкурсу Львівщини “Весняний розмай” здобув колектив з Червонограда, “Веселка” з Сокаля зайняла перше місце

Wednesday May 15th, 2024

Молодь Новороздільської громади вивчала європейські принципи місцевого самоврядування

Tuesday May 14th, 2024

Трускавецькі таланти зібрали повний комплект нагород на мистецькому фестивалі «Вкраїно – матінко моя»

Tuesday May 14th, 2024

«Джура» стартувала – всіх нас обʼєднала: в області розпочався ІІ етап патріотичної гри

Tuesday May 14th, 2024

Мистецький фестиваль-конкурс «Великодній Львів» зібрав учасників з п’яти областей України