Антивакцинатора Стахіва взяли під варту із заставою у 1 млн. грн

logo


image

Сьогодні у Львові обрали запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва.

Ми повыдомляли, що СБУ підозрює Остапа Стахіва у плануванні захоплення влади під кураторством РФ. За даними слідства Стахів зі спільниками під “антивакцинаторськими” гаслами намагалися дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі та закликали до насильницької зміни конституційного ладу.

Як повідомляє Суспільне, у перерві судового засідання Остап Стахів розповів, що 17 листопада не з’явився на суд, бо був на лікуванні у лікарні на Закарпатті. Звідти його доправили до суду.

“Вони прийшли просто мене скрутили і з лікарні винесли. В мене один із клапанів серця не працює, я можу в будь-який момент померти”, – каже Стахів.

За його словами, він лікувався на Закарпатті адже “не довіряв лікарям на Львівщині, оскільки служба безпеки саме Львівської області завела на мене справу”.

Відтак, після розгляду клопотання суддя виніс рішення щодо обрання міри запобіжного заходу для Остапа Стахіва – це тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень.

Натомість Остап Стахів заявив що вважає запобіжний захід незаконним і буде подавати апеляцію.

Нагадаємо, в березні цього року скандальний Остап Стахів разом з поплічниками проник у відділення Іршавської лікарні, де лікують хворих на COVID-19. На відео “ковід-дисидент” називавав коронавірус “бананофікус” та вимагав впустити його до хворих на COVID-19. Проте медики відмовились це робити та викликали поліцію.

Тоді на Стахіва та його поплічників правоохоронці склали адміністративні матеріали за частиною 2 статті 44 з позначкою у Кодексу України про адміністративні порушення. Після складання матеріалів їх відпустили.