Безпечно і безкоштовно: що у Львові можна відвідати під час локдауну

logo


Фото: Іван Костик

Пандемія продовжує вносити корективи у наше повсякденне життя. Після активних зимових свят львів’янам та гостям міста доводиться дотримуватись жорстких правил всеукраїнського локдауну.  Проте це не причина, щоб відмовлятись від цікавого дозвілля. Ми підготували підбірку безпечних місць, які зацікавлять як і корінних львів’ян, так і досвідчених мандрівників. 

Експозиція під відкритим небом від Jam Factory Art Center

Центр сучасного мистецтва на Підзамчі лише будується, але інституція уже дивує масштабними проєктами. На будівлі Фабрики Повидла, яка зараз реставрується, розміщено будівельний банер довжиною 32 метри з мистецькою роботою художниці Олени Субач «Місце для». Це найбільший твір публічного мистецтва у Львові.

Banner Art – експозиція просто неба, яку кожен охочий може відвідати в будь-який час доби та дізнатись більше про публічне мистецтво. Під банеромрозташовані експозиційні панелі. Вони описують історію проєкту і концепцію твору на банері. Більше про арт-об’єкт читайте ТУТ.

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 124


Фото: Іван Костик


Фото: Іван Костик

Львівська вулична галерея

Львівську вуличну галерею оновили наприкінці 2020 року у рамках проєкту «Еквілібріум». Це вже третя версія галереї, над якою працювали 12 художників. Кожна робота є індивідуальною, але разом експозицію об’єднує загальна тема рівноваги та балансу. Галерея налаштовує діалог між вуличними художниками та мешканцями міста, дає можливість перехожим оцінити сучасне мистецтво. Експозиція постійно змінюватиметься, відповідаючи на актуальні проблеми та генеруючи нові концепції. 

Встигніть побачити ці художні твори, спробувати розгадати закладені метафори та просто насолодитись якісними роботами сучасного мистецтва. 


Фото: Moskalchuk Oles

Адреса: вул. Замарстинівська, 29

Більше про те, як виглядає оновлена вулична галерея у Львові на Замарстинівській, читайте ТУТ.

Територія заводу «РЕМА» 

Масштабне підприємство в минулому тепер слугує середовищем інтелектуальних та фізичних продуктів, тут розташовуються офіси, фотостудії, майстерні, публічні простори, галереї сучасного мистецтва. Пропонуємо вам дослідити територію заводу «РЕМА» та віднайти унікальні об’єкти сучасного вуличного мистецтва. Стрітарт об’єднання «Фарбований лис» уже декілька років перетворює цей простір на галерею під відкритим небом. По всій території заводу можна знайти неочікувані цікаві роботи.


Фото: facebook-сторінка ZAVOД

Адреса: вул. Заводська, 31 (РЕМА)

Актуальні графіті вуличного митця dArt_Painter

Вуличний художник dArt_Painter працює безпосередньо з містом, створюючи роботи на актуальні соціальні теми. У Львові є близько десяти творів цього митця. Їхнє життяне є тривалим через дії комунальних підприємств або перехожих. Запрошуємо вас відвідати роботу «Сніданок на Лисій горі в останній день карантину». Художник використав персонажів з твору Е. Мане: «Сніданок на траві», але актуалізував їх новими елементами.


Фото: dArt_Painter

«Цією картиною я хотів показати людям, що зовсім трішки залишилося нам з вами зачекати. Трішки часу, і все буде так, як раніше», – коментує dArt_Painter. ⠀

Адреса: вул. Кубійовича, 35б

Більше про те, хто такий dart_painter, читайте ТУТ.

Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.