Біатлоністки з Львівщини вибороли дві медалі на чемпіонаті України

159140512 2265401910270050 1298219182173334047 nУ вівторок, 9 березня, на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Для участі у чеміонаті відрядило й збірну команду області.

11 березня, відбулися спринтерські гонки серед дівчат. Вихованки Львівського обласного центру олімпійської підготовки їх зимових видів спорту, що у Новоявоворівську, та дитячо-юнацької спортивної школи «Янатар» вибороли дві медалі.

Олена Городна стала віцечемпіонкою України серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км.
Вікторія Ясенич виборола 3 місце серед молодшої вікової групи на дистанції 5 км.

Близькою до медалі була також Оксана Климак. Вона фінішувала шостою у старшій віковій групі на дистанції 6 км.