Біатлоністки збірної Львівщини вибороли уже дві медалі на чемпіонаті України

ЛЮДИ

Напередодні, 11 березня, відбулися спринтерські гонки серед дівчат

На навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» стартував чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА. Для участі у ньому відрядили й збірну команду області.

Напередодні, 11 березня, відбулися спринтерські гонки серед дівчат. Вихованки Львівського обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту, що у Новоявоворівську, та дитячо-юнацької спортивної школи «Янатар» вибороли дві медалі:

Олена Городна стала віцечемпіонкою України серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км.
Вікторія Ясенич виборола 3 місце серед молодшої вікової групи на дистанції 5 км.

Близькою до медалі була також Оксана Климак. Вона фінішувала шостою у старшій віковій групі на дистанції 6 км.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.