Близько 4 тисяч військових: На Львівщині почалися наймасштабніші міжнародні військові навчання на території України

logo


ЛЮДИ

Навчання триватимуть до 25 вересня


Фото: Galnet

На Яворівському полігоні почалися наймасштабніші міжнародні військові навчання на теренах нашої країни у 2020 році – Rapid Trident-2020. Про це повідомляє кореспондентка Galnet Мар’яна Галькович, яка зараз перебуває на місці події.


Фото: Galnet


Фото: Galnet


Фото: Galnet


Фото: Galnet

Ви можете переглянути пряму трансляцію з цих навчань нижче.

Як писав Galnet, відкривати навчання приїхав Президент України Володмири Зеленський. Що він говорив на Яворівщині, ви можете прочитати і подивитися ТУТ. 

Далі Президент поїде у Львів. Які локації він відвідає в обласному центрі ми писали ТУТ. 

До 25 вересня на Львівщині перебуватимуть близько 4 тисяч військових із 10 країн. Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуть польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації Повітряних Сил ЗС України тощо.

Керівництво навчання звертається до мешканців населених пунктів, розташованих навколо Міжнародного центру миротворчості та безпеки, гостей Львівщини із наполегливим проханням обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігону із міркувань турботи про безпеку. До слова, територію військового полігону охоронятимуть підрозділи Військової служби правопорядку Збройних Сил України, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин. Також відбуватиметься рух колон військової техніки. Під час зустрічі на дорогах із військовими колонами слід дотримуватись правил, визначених ПДР України та уважно слідкувати за сигналами та вказівками, які подають екіпажі військової інспекції дорожнього руху (ВІБДР) Військової служби правопорядку ЗС України.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.