Борчиня з Трускавця, яка стала «бронзовою» призеркою чемпіонату світу, отримала грошову винагороду

ЛЮДИ

Уродженка Трускавця увійшла в історію української жіночої боротьби як наймолодша спортсменка, якій вдалося вибороти медаль на дорослому світовому чемпіонаті

Джерело фото: телеграм-канал Максима Козицького

Сьогодні, 8 листопада, «бронзову» призерку чемпіонату світу Олександру Хоменець нагородили грошовою винагородою – 15 тисяч гривень. Премії також отримали тренери спортсменки: Орест Скобельський та Андрій Бирка.

У категорії «вільна боротьба» дівчина здобула третє місце на світових змаганнях в Осло, які відбулися 2-10 жовтня. Представниця Львівщини, уродженка Трускавця, увійшла в історію української жіночої боротьби як наймолодша спортсменка, якій вдалося вибороти медаль на дорослому світовому чемпіонаті. У свої 18 років Олександра Хоменець – Майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка Європи серед юніорок, чемпіонка та призерка чемпіонатів України та міжнародних турнірів, – написав у своєму телеграм-каналі голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, у фіналі чемпіонату світу Олександра Хоменець у поєдинку з росіянкою перемогла із рахунком 10-8.

Додамо, Олександра Хоменець стала спортсменкою місяця на Львівщині. Про це читайте ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.