Бориславська міськрада продала землю під промисловість за 1,2 млн грн

logo


Переможець аукціону запропонував суму майже в 6 разів більшу від стартової

У вівторок, 7 травня, відбувся земельний аукціон, на якому Бориславська міська рада продала ділянку під промисловість площею 0,1160 га. За понад 1,2 млн грн землю придбав Максим Шидловський. Сума перевищила стартову ціну майже в 6 разів. Про це йдеться на сторінках аукціонів на сайті Prozorro.Продажі.

Переможцемаукціону став Максим Шидловський

За право придбати ділянку площею 0,1160 га що на вулиці Шевченка, 67, у Бориславі, змагалися четверо учасників. Земельна ділянка за цією адресою призначена під промисловість.

Фото: Prozorro.Продажі Фото: Prozorro.Продажі

Аукціон за право придбати земельну ділянку відбувався втри етапи. Стартова ціна лота — 222 926 грн. У першому турі аукціону Максим Шидловський запропонував суму, майже втричі більшу за початкову — 650 001 грн і тим самим перебив ставки конкурентів й отримав перевагу — право останнього ходу в кожному з наступних раундів. Відтак, Максим Шидловський переміг в аукціоні запропонувавши суму 1 200 500 грн, що майже у 6 разів перевищує стартову ціну.

Що саме збудують наразі невідомо

Як розповів у коментарі LVIV.MEDIAміський голова Борислава Ігор Яворський, на ділянці за адресою вулиця Шевченка, 67, раніше було комунальне підприємство і зараз цю землю не використовують, саме тому її вирішили продати. “Я вважаю що зростання в 6 разів від початкової ціни є вдалим результатом аукціону, адже міський бюджет отримає більше коштів, ніж ми розраховували. Думаю, що переможець конкурсу буде тут здійснювати свою діяльність і будуть нові робочі місця, що своєю чергою принесе ще більше надходжень до бюджету,” —додав Ігор Яворський.

Що саме збудують на проданій ділянці наразі невідомо. Проте, за даними системи YouControl, переможець аукціону Максим Шидловський зареєструвався як ФОП шість років тому і основним видом його діяльності є комп’ютерне програмування.

Нагадаємо, нещодавно ділянку під паркінг на Левандівці у Львові продали на торгах за 5,6 млнгрн.