Бруківка чи асфальт: у Львові зареєстрували дві петиції щодо вулиці Бандери

logo


Проголосувати за них можна на сайті єдиної системи місцевих петицій.фото: соцмережі

фото: соцмережі

На сайті єдиної системи місцевих петицій зареєстровано дві пропозиції щодо ремонту вулиці Бандери. Одна з них пропонує зберегти автентичну бруківку в якості дорожного покриття, автори іншої пропонують замінити її на асфальт.

Автори петиції за збереження на вулиці бруківки аргументують свою позицію бажанням зберегти історичність вулиці Степана Бандери у Львові. Автори петиції за заміну бруківки асфальтовим покриттям кажуть апелюють до європейського досвіду та вважають, що естетично асфальт не програє брукованій дорозі.

Станом на суботу, 23 грудня, петиція за збереження бруківки на вулиці Бандери отримала 50 голосів із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 43 дні. Петиція про заміну бруківки асфальтом отримала 145 голосів з необхідних 500. До кінця збору підписів залишилось 33 дні.

Нагадаємо, громадські слухання щодо проекту реконструкції вулиці Бандери рекомендували залишити бруківку на дорозі після проведення ремонтних робіт. Проте експерти запевняють, що слухання мають радше рекомендаційний, аніж законодавчий характер.