Будемо у червоній зоні, – головний медик Львівщини розповів, як працюватимуть школи

logo


Львівська комісія з питань ТЕБ та НС 8 жовтня рекомендувала школам міста перейти на дистанційне навчання. Відвідувати освітні заклади можуть лише учні 1 – 4 класів.

До теми У Львові з 14 жовтня посилили карантин

Львівщина невдовзі може потрапити до червоної зони

На Львівщині з 1150 шкіл близько тисячі працюють у звичайному очному режимі. Там провакцинувались 80% і більше працівників. Деякі освітні заклади вже наближаються до позначки у 100% провакцинованих. Однак, у якому форматі школи області працюватимуть вже з 18 жовтня, точно не відомо. Цілком ймовірно, що Львівщина потрапить у червону карантинну зону.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зауважив, що для звичної роботи у червоній зоні школам необхідно, щоб усі працівники зробили щеплення проти коронавірусу.

У червоній зоні зможуть працювати ті навчальні заклади, де провакциновано 100% вчителів,– зауважив Чемерис.

Після уточнення журналіста, що наразі область поки не перебуває у червоній зоні, посадовець відповів коротко: “Будемо”. За словами головного освітянина Львівщини Олега Паски, як працюватимуть школи з наступного тижня, стане відомо після рішення обласної комісії ТЕБ і НС. Попередньо, засідання відбудеться 13 жовтня.

За словами Ореста Чемериса, спочатку проведуть засідання державної комісії ТЕБ і НС. На ньому вирішать зонування та обмеження в країні. Після цього засідатиме обласна комісія. Однак навіть, якщо Львівщина залишиться у помаранчевій зоні, в області можуть ввести додаткові обмеження.

Адаптивний карантин в УкраїніЩо відомо про адаптивний карантин в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Цікаво За тиждень Львівщина може опинитися в червоній зоні, – головний медик області

Освітяни Львівщини активно вакцинуються Найкраще в області вакцинуються вчителі у Яворівському, Стрийському та Золочівському районах. Щеплення проти коронавірусу отримали понад 80% освітян. Найгірша ситуація у Дрогобицькому районі. Однак навіть там середній показник вакцинації щодо вчителів становить 80%. Працівники дошкільних закладів вакцинуються менш активно. Показник щеплених становить приблизно 60%. Прикметно, що за минулий тиждень рівень вакцинації освітян на Львівщині зріс на 20%. Зауважте! Лабораторні центри Львова та області 11 жовтня провели 1796 ПЛР-тестів. 978 з них виявились позитивними, зокрема, 550 – тести львів’ян.

Які привілеї отримають вакциновані українці / Інфографіка 24 каналуЯкі привілеї отримають вакциновані українці / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу