Центр опіки сиріт розпочав ремонтувати приміщення на Короленка у Львові

logo


Будівля, площею у майже три тисячі квадратів, розташована на вулиці Короленка, 7 у Львові — це колишній інтернат. Чотири роки вона стояла пусткою, а у жовтні торік Львівська обласна рада внесла її у перелік приміщень, які виставили на аукціон. Кілька разів мерія просила облраду скасувати це рішення і нарешті в серпні обидві структури домовились про субвенцію у розмірі 40 млн грн. Чотириповерхівку місто прийняло у власність з подальшою її передачею Центрові опіки сиріт.

Зараз ця релігійна організація розпочала на 200 м2 ремонт, продумавши, що буде облаштоване у кожній із чотирьох кімнат. У майбутніх просторах вихованці установи матимуть можливість розвивати свої таланти, а в одному з них демонструватимуть свої спортивні та культурні досягнення.

«Одне з найбільших приміщень — це майбутня капличка, яка вміщуватиме святилище, престол, місце тут матимуть віряни й хор. Сподіваємось, що наприкінці грудня ми освятимо її. Скажу, що тут була стара проводка, яку ми повністю замінили. Ще ми відкрили вікна і побачили, що вони збереглись, їх можна відреставрувати», — розповів директор Центру опіки сиріт УГКЦ о. Роман Прокопець.

Окрім духовного приміщення, облаштувати всередині планують душ та пральню, офісний кабінет, навчальний клас.

«Центр опіки сиріт потребує цієї допомоги, адже вони презентували концепцію розвитку цього середовища. А це важливо для майбутньої роботи тут», — зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко.

До слова, занедбану будівлю до ладу священники приводять самотужки, тому просять допомогти усіх небайдужих: і руками, і грошима. Для цього радять писати на FB-сторінку Центру опіки сиріт.