Частину шкіл переводять на дистанційне навчання

logo


image

Автор: Алена Гайворонская| 7 Березня 2021 року – 9:28

В наслідок збільшення кількості інфікованих коронавірусів, в чотирьох областях України дітей переводять на дистанційне навчання. Крім того, на “дистанційці” вже знаходяться учні трьох областей з “червоної” зони карантину.

Так, на дистанційне навчання переводять школи у Львівській області.

“За підсумками засідання комісії закладам загальної середньої, позашкільної, професійної передвищої і вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних навчальних закладів з 9 березня рекомендують перейти на віддалений режим навчання”, – заявили у Львівській ОДА.

Також з 15 березня школам рекомендували почати канікули.

Крім цього на дистанційку перевели учнів середніх і старших класів в Закарпатській області. В Одесі учні 5-11 класів переходять на дистанційне навчання з 15 по 19 березня. У Вінницькій області на дистанційне навчання ще 3 березня перевели учнів 1-4 класів.

Нагадаємо, що в ЮНЕСКО зробили заяву, суть якого зводиться до зниження якості шкільної освіти в період пандемії. Зокрема, більш ніж половина учнів у всьому світі так чи інакше відчули на собі погіршення, що прийшли разом з віддаленим навчанням або скороченням навчальних годин.

Раніше повідомлялося, що в Кабінеті міністрів України підписали проект розпорядження, яке внесе зміни у фінансування і утримання установ освіти та охорони здоров’я. Йдеться про виділення додаткових коштів між місцевими бюджетами на весь 2021 рік.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!