Через місцевих жителів у Червонограді гинуть лебеді: в чому причина

logo


image

У Червонограді, що на Львівщині, лебеді гинуть через те, що їх підгодовують хлібом. 

Про це повідомляє Голос Сокальщини. 

Подробиці

Червоноградські рятувальники вже вкотре закликають не годувати хлібом лебедів, які прилітають до Бугу. Щороку на річку Західний Буг до підвісного мосту прилітає приблизно 200-300 особин, і щороку птахи страждають через неправильне годування. 

Світлана Вергун, береговий боцман Рятувальної станції на воді “Червоноград”, розповіла, що, імовірніше за все, саме від годівлі хлібом загинув молодий лебідь, а ще один – у вкрай важкому стані. Містянам нагадують, що птахів можна годувати зерном, зокрема, пшеницею, але в жодному разі не хлібом. 

Також рятувальники повідомляють: якщо побачите хворого птаха, не варто підходити до нього, краще зателефонувати на рятувальну станцію 063 931 6633 або викликати надзвичайників за номером “101”.

Більше новин про тварин на Львівщині:

У Національному парку “Сколівські Бескиди” фотокамери зафіксували пухнастого “тихохода”, кота дикого (Felis silvestris). Вид занесений до Червоної книги України.
Львівські поліцейські 5 грудня врятували пса літньої жінки. Власниця думала, що невідомі особи вночі отруїли її домашнього улюбленця.