Через скорочення відсотка стипендіатів: завтра студенти вийдуть на мирну акцію під Львівську ОДА

logo


ЛЮДИ

Акція розпочнеться о 10:00

Фото ілюстративне: фейсбук-сторінка Студентської ради Львова

Завтра, 21 січня, о 10:00, студенти Львова вийдуть на мирну акцію під Львівську обласну державну адміністрацію, що на вулиці Винниченка, 18. Про це у коментарі Galnet розповів студентський мер Львова Станіслав Гвоздінський.

Це буде мирна акція студентів стосовно скорочення відсотка стипендіатів. Ми хочемо, щоб не тільки бачили і реагували на наші заклики в інтернеті. Ми хочемо закріпити це фізично. Ми хочемо передати Максиму Козицькому лист, оскільки він трохи ближче до влади, яка зараз дислокується в столиці. У цьому листі ми просимо голову ЛОДА допомогти нам, щоб вдалось прискорити процес відновлення відсотків стипендіатів, – пояснив Станіслав Гвоздінський.

Він також додав, що напередодні Студентська рада Львова надіслала низку листів стосовно повернення відсотка стипендіатів голові Верховної Ради, Президенту України та депутатам.

Мирну акцію організовує Студентська рада Львова. На ній будуть присутні представники урядів більшості університетів Львова.

Як розповідав Galnet напередодні, з 1 січня 2022 року в Україні набула чинності постанова №933, відповідно до якої на 5 відсотків скорочують кількість стипендіатів. Студентський мер Львова пояснив, чому студентів та університети, на їхню думку, обвели навколо пальця. Про це детальніше читайте ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.