Четверо МАНівців Львівщини взяли участь у виставці «I-FEST» та здобули найвищі нагороди

logo


Міжнароднийфестиваль інженерії, науки та технологій «I-FEST» відбувся 22–28 березня в місті Махдія у Тунісі.

Щороку Міжнародні змагання інженерії, науки та технологій «I-FEST» збирають молодих дослідників і розробників зі всього світу. Цьогоріч з 22 по 28 березня фестиваль відбувся у туніському місті Махдія. Четверо молодих дослідників з Львівської області проявили свої наукові здібності та виграли найвищі нагороди.

Вітаємо переможців:

Софія Манько – слухачка секціїматематики Львівської обласної МАН, учениця 11 класу ЛФМЛ. Здобула золото за проект «Теорема Морлея. Нові доведення, узагальнення та застосування» під науковим керівництвом завідувача лабораторії математичної фізики Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України, доцент ЛНУ імені Івана Франка Симотюка Михайла.

Катерина Пелещишин – учениця 10 класу НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей». Здобула бронзу за проект –«Child-resistant caps» – аптечка з захистом від дітей під наставництвом керівника науково-дослідницької лабораторії ресурсно-методичного центру Навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій–Львівський технологічний ліцей» Віктора Колдуна.

Богдан Главацький – учень 11 класу  НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей». Отримав почесну нагороду за проект – «Спосіб швидкого транспортування важкотравмованих людей в умовах бездоріжжя» також підкерівництвом Віктора Колдуна.

Роман Величко – учень 11 класу КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей». Здобув почесну нагороду за проект – «Створення автоматизованої системи виявлення мін» під керівництвом вчителів інформатики КЗ ЛОР «Обласний науковий ліцей» Романа Сосяка та Оксани Думайло.

«Я працювала над своєю темою протягом усього минулого року, щоразу удосконалюючи її та заглиблюючись для того, щоб знайти всі можливі варіанти розвитку мого проєкту. Міжнародний фестиваль інженерії,науки та технологій «I-FEST» – конкурс, який дозволив мені відчути себе справжнім науковцем, маючи можливість представити свою роботу іноземним журі та представникам інших 40 країн. Презентація свого проєкту, досвід спілкування з таким ж зацікавленими в науці людьми, як і всі наші МАНівці, – це те, що тепер назавжди залишиться зі мною. Я рада, що мала таку унікальну можливість бути в складі української делегації на міжнародному конкурсі та здобути золоту медаль, а також хочу заохотити нашумолодь вивчати математику та дізнаватись більше про цю науку», – поділилась враженнями Софія Манько.

Вітаємо учнів та їх наставників! Бажаємо натхнення до нових відкриттів і звершень!