Чи блокуватимуть концерт Бориса Гребенщикова у Львові

logo
187990_chi_blokuvatimut_koncert_borisa_grebenwik.jpeg


Раніше лідер російської групи Акваріум Борис Гребенщиков заявив, що готовий виступати в окупованому Криму, Луганську і Донецьку.Фото з Facebook Бориса Гребенщикова

Фото з Facebook Бориса Гребенщикова

26 червня у Львові запланований концерт російського артиста Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум». Проте львівські громадські організації наразі не збираються його блокувати. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив активіст ГО «Сокіл» Богдан Федун.

«Ми спілкувались з організаторами, і вони показали нам відео, де він (Борис Гребенщиков – прим. ред.) спростовував заяви про намір виступити в Криму. Це навіть показали по телебаченню. Ми, звісно, проти будь-яких виступів російських артистів, але в нас є певні вимоги, які цей конкретний артист виконав, і тому у нас наразі немає підстав для блокування», – говорить він.

У компанії, яка займається організацією концерту Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум», Tvoemisto.tv також повідомили, що концерт відбудеться.

Зазначимо, що у квітні 2018 року в інтерв’ю одному з російських видань лідер російської групи «Акваріум» Борис Гребенщиков заявив, що готовий виступити в Криму, якщо «надійде розумна пропозиція». Згодом він пояснив українським ЗМІ свої слова: «Я не збираюсь порушувати закони, так само як і не маю намір порушувати “наявні та визнані всім світом кордони”».

Нагадаємо, 6 березня у Львові активісти блокували концерт Ірини Білик, допоки вона не визнала Росію агресором.

Назар Притула


А поділитися?Вам має сподобатись...