Чоловікам-переселенцям на Львівщині дали 48 годин аби стати на військовий облік

logo


Всі чоловіки-переселенці, віком від 18 до 60 років, протягом 48 годин зобов’язані стати на військовий облік.

Таке розпорядження видано у Львівській обласній військовій адміністрації.

Про це сьогодні, 2 березня, повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

За його словами, всі чоловіки, які приїхали на Львівщину, мусять долучитися до оборони України.

Водночас Максим Козицький зазначив, що з-за кордону в Україну повернулося понад 26 тисяч чоловіків, віком від 18 до 60 років. Всі вони готові ставати до лав Збройних сил України та територіальної оборони.

«Львівщина протягом цих днів мобілізувала понад 12 тисяч осіб, які пішли на фронт. Величезна подяка людям, які не бояться і відчувають потребу обороняти країну», – каже він.

Також зараз Львів охороняє та патрулює 30 сотень. Це чітко сформовані та організовані підрозділи з цивільних осіб, роботу яких координують поліція та Нацгвардія.

«Патрулювання без представників поліції та Нацгвардії – є неможливим. Добровольці мають бути у складі сил правопорядку», – зауважив Максим Козицький.

Він також повідомив, що за минулу добу сирени повітряної тривоги звучали у Львові всього лишень один раз. І все через те, що була загроза ракетних ударів з боку Білорусії.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», батальйон територіальної оборони присягнув на вірність Україні. А на Львівщині просять не встановлювати самовільних блокпостів.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!