Чиновників на Львівщині судитимуть за махінації з землею

logo


Чиновники Солонківської сільської ради на Львівщині приватизували три комунальні земельні ділянки вартістю майже 2,8 мільйона гривень, які за проєктом були призначені для будівництва нової вулиці. Про це  повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.

img

Працівники ДБР вже передали до суду кримінальне провадження про незаконну приватизацію землі. Як з’ясували правоохоронці, на території громади планували побудувати нову вулицю, щоз’єднає Сихів з районом “Арена Львів”. На початку 2021 року стало відомо, що земельну ділянку вивели з комунальної власності та приватизували.

“Голова постійної депутатської комісії з агропромислового комплексу сільської ради вирішив незаконно приватизувати земельні ділянки на території громади, хоч достеменно знав, що на цій землі мала б пролягти дорога, яка згідно з генпланом Львова мала з’єднати два райони міста”, — йдеться у повідомленні.

Голова комісії залучив пʼятьохпосадовців, щоб приватизувати землю: керівника відділу архітектури й містобудування, начальника та фахівця відділу земельних відносин Солонківської сільської ради, державного реєстратора та керівника землевпорядної організації.

Чиновники використали особисті дані пільговиків, які мають право на безкоштовну ділянку, щоб отримати землю у приватну власність. В результаті після голосування на сесії сільської ради ділянка площею 0,3 га перейшла у власність підставних осіб.

За клопотаннямДБР суд наклав на приватизовану землю арешт.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, раніше у березні цього року львівського забудовника, який заволодів коштами клієнтів на суму у 23 млн гривень, взяли під варту. За деякими даними, йдеться про ексдиректора будівельної компанії”ВББ-Комфорт” Романа Глухенького.