Де у Львові можна купити вакцину від грипу та скільки вона коштує

logo


image

Незабаром в Україні очікується епідемічний сезон 2020 – 2021. Циркулюватиме чотири штами грипу. На початку жовтня стала доступною південнокорейська вакцина від грипу “Джісі Флю”. Вона захищає від трьох штамів грипу, яких раніше не зустрічали. Отож, у Львові  розпочалася щорічна вакцинація. 

Придбати вакцину можна в аптеках, а щеплення зробити у кабінеті щеплень за місцем проживання, після отримання дозволу сімейного лікаря. Кореспондентка 032.ua вирішила дізналася, де у Львові наразі можна купити вакцину від грипу та скільки вона коштує. 

Станом на 9 жовтня вакцину від грипу можна купити у міській комунальній аптеці №1 на вулиці Фредра, 2. Вакцина коштує 245 гривень. У міській комунальній аптеці №44 на вулиці Симоненка вакцини від грипу зараз немає, раніше була та коштувала 234 гривні. У аптеці “Гіруда” на вулиці Героїв УПА, 57-в також можна придбати вакцину та зробити щеплення у медцентрі мережі після огляду лікаря. Ця послуга коштує 350 гривень. 

Зазначимо, у мережах аптек “Знахар”, “Подорожник”, “D.S.” вакцини від грипу “Джісі Флю” наразі немає. 

Довідково. Грип – гостра вірусна інфекційна хвороба, характеризується появою респіраторного синдрому з переважанням трахеобронхіту та вираженою інтоксикацією з гарячкою. Вірус грипу передається повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом, внаслідок тісного контакту (перебування на відстані близько 2 м).

Додамо, епідеміологиня Львівщини Наталія Іванченко (Тімко) розповіла кореспондентці 032.ua, що потрібно знати про вакцинацію, кому обов’язково потрібно зробити щеплення та кому не можна проводити вакцинацію.