Депутати Львівської міської ради зберуться на сесію

logo
164750_deputati_lvivskoji_miskoji_radi_zberutsja.jpeg


Новини, 19.01.2018

19.01.2018, 09:04

сессия, горсовет, повесткаПленарне засідання 12-ї сесії Львівської міської ради відбудеться 25 січня. У порядку денному 156 питань. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. 

Про затвердження порядку денного 12-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання – ​​​​​​​​​​​А.Забарило
Про врегулювання ситуації на ЛК АТП № 1 – ​​​​​​​​​​​Г.Пайонкевич
Про внесення змін до міського бюджету м.Львова на 2018 рік – ​​​​​​​​​​​​О.Іщук
Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
Про продовження на 2018-2020 роки дії Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2016-2017 роки.
Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 40-а на вул. Тракт Глинянський, 153-а.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.12.2017 № 2790 “Про звільнення у 2018 році львівських комунальних підприємств та структурних підрозділів Львівської міської ради від сплати земельного податку“.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 22.02.2007 № 567 “Про встановлення нормативів та затвердження Порядку відрахування господарськими організаціями, що належать до комунальної власності м. Львова, частки прибутку до загального фонду місцевого бюджету“.
Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення – ​​​​​​​​​​​І.Кулинич
Інформація про реформування сфери «Охорона здоров’я» в Україні.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2136 “Про затвердження Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Львова на 2017-2018 роки” – ​​​​​​​​​​​В.Зуб
Інформація про виконання проектів громадського бюджету за 2017 рік – ​​​​​​​​​​ Ю.Лукашевський
Про підтримку місцевої ініціативи “Внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Львова“ – ​​​​​​​​​​ Ю.Лукашевський. ​​​​​​​​​​​​А.Козицький
Про затвердження Програми забезпечення житлом посадових осіб виконавчих органів Львівської міської ради та працівників комунальних підприємств, установ, організацій.
Про припинення КП “Редакція газети Львівської міської ради “Ратуша“ шляхом перетворення членами її трудового колективу у ТзОВ “Львівська газета “Ратуша“.
Про проведення щорічного обов’язкового зовнішнього незалежного аудиту комунальних підприємств Львівської міської ради.
Про затвердження ДП “Бристоль“ та ПП “Бристоль-контракт“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на просп. Свободи, 19. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.12.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
Про продовження ФОП Хальфіній Л. О. терміну оренди земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 67. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 21.12.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд) – ​​​​​​​​​​​​Г.Пайонкевич
Про створення Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.04.2013 № 2286 “Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії“ – ​​​​​​​​​​​І.Кобрин
Про зміну типів та назв загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова – ​​​​​​​​​​​​З.Довганик
Про затвердження Програми діяльності Інституту стратегії культури на 2018-2021 роки.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4531 “Про затвердження Програми розвитку кінематографії у м. Львові на 2015-2017 роки“.
Про затвердження Програми відзначення сторіччя Листопадового Чину та утворення ЗУНР.
Про затвердження Програми придбання музичних інструментів та обладнання початковими спеціалізованими мистецькими навчальними закладами м. Львова на 2018-2020 роки – ​​​​​​​​​​​​Н.Бунда
Про приєднання Львівської міської ради до Ініціативи “Мери за економічне зростання“ – ​​​​​​​​​​​​О.Кобзарев
Про затвердження Програми навчання плаванню у м. Львові на 2018-2020 роки – ​​​​​​​​​​​​А.Нікулін
Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів“ – ​​​​​​​​​​​​В.Бартошик
Про затвердження Програми утримання парків м. Львова на 2018-2021 роки.
Про затвердження Комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування на території Львівської міської ради на 2018-2021 роки – ​​​​​​​​​​​​С.Коровайник
Про списання з балансу ЛМКП «Львівводоканал» основних засобів – ​​​​​​​​​​​​О.Одинець
Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.05.2016 № 505 та від 14.07.2016 № 777.
Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М.Кривоноса, вул. Опришківською, залізничною колією, вул. Б. Хмельницького, вул. Пильникарською, вул. Ужгородською, вул. Замковою, вул. Пішою, вул. Насипною, вул. Підвальною, вул. В. Винниченка.
Про затвердження змін до містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг)“: Том 1 Частина 1. Базове зонування. Загальна пояснювальна записка; Том 1 Частина 2. Зонування Сихівського району; Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району – ​​​​​​​​​​​​Ю.Чаплінський
Про затвердження ЛКП “Зелений Львів“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок для збереження та використання парку “На валах“.
Про затвердження ЛКП “Зелене місто“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Пластовій, 13.
Про скасування ухвали міської ради від 06.04.2017 № 1814 та припинення договору суперфіцію від 18.06.2013, укладеного між Львівською міською радою та ДП “Льодові арени“, щодо користування земельною ділянкою на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру Сихова).
Про затвердження ТзОВ “Львівські традиції“ технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. І. Федорова, 23 та вул. І. Федорова, 28 – ​​​​​​​​​​​​Е.Колос
Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 29.06.2017 № 2257 та від 26.10.2017 № 2526 – ​​​​​​​​​​​​В.Данилюк
Про відмову суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Ігнат Н.С. у продовженні терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 62 – ​​​​​​​​​​​В.Свіщов
Звіт комісії з врегулювання ситуації на ринку “Привокзальний“ – ​​​​​​​​​​​С.Івах
Про надання комунальному підприємству “Адміністративно-технічне управління“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Пластовій, 125.
Про надання народному депутату України Юринець Оксані Василівні в оренду нежитлових приміщень на вул. Дорошенка, 6.
Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Любінській, 102.
Про надання Львівському комунальному підприємству “Львівавтодор“ в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Горбачевського, 10.
Про надання департаменту розвитку Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Валовій, 2.
Про передачу у власність будівлі монастиря на вул. Вічевій, 2.
Про надання гр. Свистун-Мочичук С. П. в оренду нежитлових приміщень на вул. Ш. Шолом-Алейхема, 1.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.11.2017 № 2610 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на вул. Городоцькій, 61, на вул. П. Дорошенка, 8, на вул. Стрийській, 3, на пл. Соборній, 17, на вул. Магазиновій, 3, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“ – ​​​​​​​​​​​І.Свистун
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 2-4) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 2-7) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-13) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-17) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-21) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-22) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 2-3) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 2-5) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 2-6) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 2-8) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-14) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-15) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-16) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-19) на земельних торгах у формі аукціону
Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-20) на земельних торгах у формі аукціону.
Про надання ТзОВ “Каньйон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Т. Шевченка, 307-а.
Про продаж земельної ділянки на вул. Стрийській, 266-а на земельних торгах у формі аукціону.
Про зміну виду використання земельної ділянки на вул. Слюсарській, 2-а.
Про продовження ТзОВ “Агенція “Європростір“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській – вул. Науковій.
Про продовження ТзОВ “Агенція “Європростір“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській – вул. Науковій.
Про продовження ТзОВ “Агенція “Європростір“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській – вул. Науковій.
Про затвердження Галицькій районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на просп. Т.Шевченка для збереження та використання скверу.
Про затвердження ПрАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском.
Про затвердження ГК ГБК “Захисник“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Трускавецькій – вул. Кульпарківській
Про затвердження ПП “Галпрофбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-г.
Про затвердження ПП “ІКФ “Інтехна-Львів“ технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та надання земельної ділянки на вул. Г. Кузневича,16-а.
Про затвердження ТзОВ “Компанія Ріел-Естейт Груп“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 191.
Про затвердження гр. Лису Ю. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка б/н.
Про затвердження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городнє товариство “Сад на Круглій“) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок на вул. Круглій.
Про затвердження ПП “Львівський дистрибютор“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Варшавській, 201-а.
Про затвердження ПАТ “Львівський завод залізобетонних виробів № 1“, ПП “Укртексколор“ та ТзОВ “Всеукраїнський аукціонний центр з продажу активів та майна банкрутів“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93.
Про затвердження ПрАТ “Львівський інструментальний завод“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 170.
Про затвердження ТзОВ “Львівський ІТ-Центр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 72.
Про затвердження ОСББ “Кримська 33“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Кримській, 33.
Про затвердження гр. Малашняк В. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків №№ 20-22).
Про затвердження гр. Війтику Б. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 19 у кооперативно-садівничому товаристві “Дружба“ в урочищі Голоско.
Про затвердження гр. Нечипоруку Р. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
Про затвердження гр. гр. Кіхтан Н. В., Кіхтану В. І., Липовецькій Т. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Газовій, 36/2.
Про затвердження ФОП Антонів М. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Клепарівській, 16 та надання ФОП Антонів М. В. і ТзОВ “Тиса Інвест“ земельної ділянки на вул. Клепарівській, 16.
Про затвердження гр. гр. Ільченку С. В. та Яременко Я.-Ю. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 186.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.01.2012 № 1163 “Про затвердження переліку та меж скверів Галицького району м. Львова“.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3724 “Про затвердження переліку та меж скверів Залізничного району м. Львова“.
Про внесення змін до ухвали від 01.10.2015 № 5280, затвердження ПрАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 222.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.09.2017 № 2408 “Про продовження ТзОВ фірма “ДАКС“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Любінській, 10“.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2008 № 1955 та надання гр. Паращину В. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 195.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.10.2016 № 1150 “Про продовження ФОП Хлебнікову І. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. В.Липинського, 54“.
Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2178 “Про затвердження ТзОВ “Будрем“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 172“.
Про розірвання договору оренди землі від 15.08.2008 № Ш-1288 та надання ОСББ “Яцкова 20Б“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. М. Яцкова, 20-б.
Про продовження ТзДВ “Пластик“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Д. Січинського, 5.
Про продовження гр. Шурку А. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. П. Куліша, 32.
Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 292.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Героїв УПА, 73, яка підлягає продажу ТзОВ “Канюк-Стиль“.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. В. Антоновича, 118-в, яка підлягає продажу ТзОВ “Канюк-Стиль“.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Богданівській, 44, яка підлягає продажу МПП “Калина“.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на пл. Князя Святослава, 9, яка підлягає продажу ТзОВ “Готельний комплекс “Таурус“.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на просп. Червоної Калини, 35-а, яка підлягає продажу ПП “Захід ЛП“.
Про надання державному навчальному закладу “Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 15.
Про надання ПП “ЛВТМФ “Карпати“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Городоцькій, 172.
Про надання ТзОВ “Ринок сільськогосподарської продукції “Шувар“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці, 4-б.
Про надання ТзОВ “Парус Сіті“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.​
Про надання ПП “Личаківбуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Личаківській, 227 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 227.
Про надання ТзОВ “Галичтехносервіс“ земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 313-б.
Про надання ДП “Львівський радіоремонтний завод“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 8.
Про надання ТзОВ НВКП “Термінал-ЛТД“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тернопільській, 42.
Про надання ТзОВ “Мегатехно“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Городоцькій, 174.
Про надання ПП “Маквол“, гр. Матвіїшину А. Р. та гр. Матвіїшин С. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Ю. Федьковича, 34-б.
Про надання ТзОВ “Львівська фірма “Юність“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Польовій, 55.
Про надання ТзОВ “Інвестиційна компанія “Орієнтир“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки вул. Залізничній, 7.
Про надання ОСББ “Івана Багряного 34“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Багряного, 34.
Про надання ОСББ “Наш дім на Некрасова, № 15“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Некрасова, 15.
Про надання гр. Шепіленку Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 202.
Про надання гр. Козаку Р. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Д. Вітовського, 30-а.
Про передачу Управлінню поліції охорони у Львівській області земельної ділянки на вул. К. Студинського (біля будинку № 12).
Про розгляд питання продовження ТзОВ “Юніко-Інвест“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Угорській, 14.
Про розгляд питання продовження ТзОВ “Харчовик“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 309.
Про розгляд питання надання ТзОВ “Медична клініка “Обласний діагностичний центр“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пекарській, 7.
Про розгляд питання надання гр. Василиків Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 101.
Про розгляд питання затвердження гр. Мозіль О. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Д.Чижевського – Г.Чечета.
Про розгляд питання затвердження гр. Бобришовій К. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Бережанській, 6.
Про розгляд питання затвердження гр. гр. Хоміку І. О. та Хомік О. С. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 26 в обслуговуючому кооперативі “Садовому товаристві “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.
Про розгляд питання затвердження гр. Налиснику Ю. А. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. П.Шеремети, 11-а.
Про затвердження гр. Ослабі Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній, 31.
Про розгляд питання затвердження гр. Пелеху В. В. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки № 41 в обслуговуючому кооперативі “Садовому товаристві “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.
Про розгляд питання затвердження гр. гр. Пелеху О. В. та Федик-Пелех М.В. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки №42 в обслуговуючому кооперативі “Садовому товаристві “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.
Про розгляд питання затвердження гр. Федьків О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Здоров’я, 9.
Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Метінвест-СМЦ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93.
Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Галицькі самоцвіти“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Кульпарківській, 226-а, вул. Кульпарківській, 226-б.
Про розгляд питання затвердження гр. Шаповалу В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І. Нечуя-Левицького, 20.
Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 05.04.2012 № 1425 “Про передачу членам садівничого кооперативу “Сільмашівець“ та садівничому кооперативу “Сільмашівець“ земельних ділянок в урочищі Збоїща“.
Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 05.04.2012 № 1425 “Про передачу членам садівничого кооперативу “Сільмашівець“ та садівничому кооперативу “Сільмашівець“ земельних ділянок в урочищі Збоїща“.
Про розгляд питання продовження ФОП Терех П. І. терміну оренди земельної ділянки на вул. Медової Печери – вул. Пасічній, 59.
Про розгляд питання надання ТзОВ “АТБ-інвест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Вернадського, 22.
Про розгляд питання надання ОСББ “Доброта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Р.Купчинського, 31.
Про розгляд питання надання ТзОВ “Княгиня Ольга“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 1-5.
Про розгляд питання надання гр. Демчуку М. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Керченській, 17-19.
Про розгляд питання надання гр. Вітвіцькій О. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Т.Чупринки, 59.
Про розгляд питання надання гр. Дмитрів І. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Козловського, 15-17а.
Про розгляд питання надання гр. Бордюк О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Козловського, 15-а.
Про розгляд питання надання гр. Кархуту Р. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Городницькій, 53.
Про розгляд питання надання гр. Лебяк І. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Залізняка, 12.
Про розгляд питання надання гр. Лисиці О. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 21.
Про розгляд питання надання гр. Малейко Л. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Сухій, 27.
Про розгляд питання надання гр. Покидько Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Каганця, 56.
Про розгляд питання погодження гр. Забавському І. С. виділення земельної ділянки поблизу його місця проживання на вул. Парковій, 16 під будівництво гаража для зберігання автомобіля з ручним керуванням.
Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок – ​​​​​​​​​​​Е.Колос
Різне.

Пленарное заседание 12-й сессии Львовского городского совета состоится 25 января. В повестке дня 156 вопросов. Об этом сообщил депутат Львовского городского совета Игорь Зинкевич. 

В повестке дня:

Об утверждении повестки дня 12-й сессии Львовского городского совета 7-го созыва – А.Забарило
Об урегулировании ситуации на ЛК АТП № 1 – Г.Пайонкевич
О внесении изменений в городской бюджет Львова на 2018 год – О.Ищук
О внесении изменений в перечень объектов, расходы на которые в 2018 году будут проводиться за счет средств бюджета развития городского бюджета Львова.
О продлении на 2018-2020 годы действия Комплексной программы профилактики преступности в пгт. Львове на 2016-2017 годы.
О принятии из государственной собственности в собственность территориальной общины г. Львова квартиры № сороковой на ул. Тракт Глинянский, 153-а.
О внесении изменений в постановление городского совета от 21.12.2017 № 2790 “Об освобождении в 2018 году львовских коммунальных предприятий и структурных подразделений Львовского городского совета от уплаты земельного налога”.
О внесении изменений в постановление городского совета от 22.02.2007 № 567 “Об установлении нормативов и утверждении Порядка отчисления хозяйственными организациями, которые принадлежат к коммунальной собственности г. Львова, доли прибыли в общий фонд местного бюджета”.
О списании задолженности по уплате арендной платы за нежилые помещения – И. Кулинич
Информация о реформировании сферы “Здравоохранение” в Украине.
О внесении изменений в постановление городского совета от 29.06.2017 № 2136 “Об утверждении Городской программы профилактики и лечения стоматологических заболеваний у детей и отдельных категорий взрослого населения г. Львова на 2017-2018 годы” – Зуб
Информация о выполнении проектов общественного бюджета за 2017 – Ю.Лукашевський
О поддержке местной инициативы “Внесение изменений в Положение об общественном бюджете г. Львова” – Ю.Лукашевський. А.Козицький
Об утверждении Программы обеспечения жильем должностных лиц исполнительных органов Львовского городского совета и работников коммунальных предприятий, учреждений, организаций.
О прекращении КП “Редакция газеты Львовского городского совета  “Ратуша” путем преобразования членами его трудового коллектива в ООО” Львовская газета “Ратуша”.
О проведении ежегодного обязательного внешнего независимого аудита коммунальных предприятий Львовского городского совета.
Об утверждении ГП “Бристоль” и ЧП “Бристоль-контракт” технической документации по землеустройству относительно установления (восстановления) границ земельного участка в натуре (на местности) и предоставления земельного участка на ул. Свободы, 19 (Постановление принято на пленарном заседании 07.12.2017, остановлена ​​городским головой и направлена ​​с замечаниями на повторное рассмотрение).
О продлении ЧП Хальфин Л. А. срока аренды земельного участка на ул. В. Черновола, 67. (Постановление принято на пленарном заседании 21.12.2017, остановлена ​​городским головой и направлена ​​с замечаниями на повторное рассмотрение) – Г.Пайонкевич
О создании Центра социальной поддержки лиц из числа детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки и внутренне перемещенных лиц.
О внесении изменений в постановление городского совета от 11.04.2013 № 2286 “О статусе и социальной защите ветеранов Украинской повстанческой армии” – И.Кобрин
Об изменении типов и названий общеобразовательных учебных заведений. Львова – З.Довганик
Об утверждении Программы деятельности Института стратегии культуры на 2018-2021 годы.
О внесении изменений в постановление городского совета от 23.04.2015 № 4531 “Об утверждении Программы развития кинематографии в г. Львове на 2015-2017 годы”.
Об утверждении Программы празднования столетия Ноябрьского Чина и образования ЗУНР.
Об утверждении Программы приобретения музыкальных инструментов и оборудования начальных специализированных художественных учебных заведениями. Львова на 2018-2020 годы – Н.Бунда
О присоединении Львовского городского совета к Инициативе “Мэры за экономический рост” – О.Кобзарев
Об утверждении Программы обучения плаванию в г. Львове на 2018-2020 годы – А.Никулин
О внесении изменений в постановление городского совета от 26.05.2016 № 505 “Об утверждении структуры исполнительных органов Львовского городского совета, общей численности аппарата совета и его исполнительных органов” – В.Бартошик
Об утверждении Программы содержание парков г. Львов на 2018-2021 годы.
Об утверждении Комплексной муниципальной программы обращения с отходами бытового электронного и электрического оборудования на территории Львовского городского совета на 2018-2021 годы – С.Коровайник
О списании с баланса “Львовводоканал” основных средств – О.Одинець
О внесении изменений в постановления городского совета от 26.05.2016 № 505 и от 14.07.2016 № 777.
Об утверждении детального плана территории, ограниченной ул. Кривоноса, ул. Опришковская, железной дорогой, ул. Б. Хмельницкого, ул. Пильникарская, ул. Ужгородской, ул. Замковой, ул. Пешим, ул. Насыпной, ул. Подвальной, ул. В. Винниченко.
Об утверждении изменений в градостроительной документации “План зонирования территории г. Львова (зонинг)”: Том 1 Часть 1. Базовое зонирование. Общая пояснительная записка; Том 1 Часть 2. Зонирование Сыховского района; Том 1. Часть 6. Зонирование Лычаковского района – Ю.Чаплинський
Об утверждении ЛКП “Зеленый Львов” проектов землеустройства по отводу земельных участков и предоставления земельных участков для хранения и использования парка “На валах”.
Об утверждении ЛКП “Зеленый город” технической документации по землеустройству относительно установления границ земельного участка в натуре (на местности) и предоставления земельного участка на ул. Пластовой, 13.
Об отмене постановления городского совета от 06.04.2017 № 1814 и прекращения договора суперфиция от 18.06.2013, заключенного между Львовским городским советом и ГП “Ледовые арены”, относительно пользования земельным участком на ул. Красной Калины (в пределах общественного центра Сыхова).
Об утверждении ООО “Львовские традиции” технических документаций по землеустройству относительно установления (восстановления) границ земельных участков в натуре (на местности) и предоставления земельных участков на ул. И. Федорова, 23 и ул. И. Федорова, 28 – Е.Колос
О внесении изменений в постановления городского совета от 02.03.2017 № 1568, от 29.06.2017 № 2257 и от 26.10.2017 № 2526 – В.Данилюк
Об отказе субъекту предпринимательской деятельности – физическому лицу Игнат Н.С. в продлении срока аренды земельного участка на ул. Пасечной, 62 – В.Свищов
Отчет комиссии по урегулированию ситуации на рынке “Привокзальный” – С.Ивах
О предоставлении коммунальному предприятию “Административно-техническое управление” в аренду нежилых помещений на ул. Пластовой, 125.
О предоставлении народному депутату Украины Юринец Оксане Васильевне в аренду нежилых помещений на ул. Дорошенко, 6.
О приватизации способом продажи на аукционе нежилых помещений на ул. Любинский, 102.
О предоставлении Львовскому коммунальному предприятию “Львовавтодор” в аренду нежилых помещений на ул. И. Горбачевского, 10.
О предоставлении департамента развития Львовского городского совета в аренду нежилых помещений на ул. Валовой, 2.
О передаче в собственность здания монастыря на ул. Вечевой 2.
О предоставлении гр. Свистун-Мочичук С. П. в аренду нежилых помещений на ул. Ш. Шолом-Алейхема, 1.
О внесении изменений в постановление городского совета от 16.11.2017 № 2610 “Об утверждении перечня объектов коммунальной собс</

Соцсети

Погода


А поділитися?