Для закладів освіти Львівщини шукають працівників: актуальні вакансії

logo


image

Останніми роками на Львівщині загострюється проблема щодо забезпечення педагогічними працівниками закладів освіти. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Як свідчить статистика, особливо гостра потреба є у вчителях фізики, інформатики, англійської мови, психологів та логопедів.

«Це ситуація попередніх років, але ми бачимо, що тенденція зберігається. Окрім того, бракує вчителів музики, малювання, трудового навчання та фізкультури. Департамент освіти та науки Львівської ОДА працює над пропозиціями, які надішлють до Міністерства освіти та науки щодо державного замовлення на відповідні професії», – наголосив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Реклама партнерів

Із переліком вакансій можна ознайомитись тут.

Нагадуємо, що згідно з законодавством про освіту, педагогічних  працівників приймають на роботу керівники закладів освіти. Для працевлаштування потрібно звертатися безпосередньо у заклади освіти.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook