До найбільшого ринку Львова “Шувар” добудують новий дворівневий павільйон

logo


До найбільшого ринку Львова “Шувар” добудують новий дворівневий павільйон

Будівля створить додаткові комерційні площі

Дарʼя Ришкович

Дарʼя Ришкович

Редактор стрічки новин розділу Life

13:40

До найбільшого ринку Львова "Шувар" добудують новий дворівневий павільйонФото: ІванФедишин

На найбільшому гуртовому ринку “Шувар” збудують дворівневу споруду, яка стане значним розширенням наявного HoReCa Center. Про це повідомив у соцмережах гендиректор ринку Іван Федишин.

За словами Федишина, перший поверх об’єкта передбачатиме торгові площі для спеціалізацій – “солодощі,делікатеси та молочна продукція”. А на другому поверсі будуть розташовані офісні приміщення та склади.

Фото: Іван ФедишинФото: Іван Федишин

Споруда загальною площею 5,2 тисячі м² буде устаткованасучасними вертикальними зв’язками та просторою рампою для зручного завантаження та розвантаження товарів. Така структура забезпечить зручне та ефективне поєднання логістики, адміністративних та торгових процесів.

“Новий корпус стане логічним доповненням та потужним підсиленням для наявного об’єкта, який станом на сьогодні, є безумовним лідером за обсягами реалізації вищеназваних товарних груп на Західній Україні”, – зазначає гендиректор ринку.

Фото: Іван ФедишинФото: Іван Федишин

Торік виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження на проєктування нового корпусу ринку “Шувар”. Там уже збудовано підземне укриття з опаленням івбиральнями.