Додаткова монетизація надзвичайних служб – абсурдні львівські стартапи

logo


0

Продовжую публікувати ідеї для львівських стартапів. Але цього разу замахнуся на проект масштабу країни, який може покращити фінансовий стан наприклад ДСНС і зменшити кількість курйозних випадків, як от “лампочка в роті”.

лампочка в роті

Влог “ДСНС і Премія Дарвіна”
Проблема:

Щодня на теренах України з’являється все більше номінантів на премію Дарівна. Люди коять безглузді вчинки аби перевірити сумнівні теорії, на кшталт “що буде якщо запхати лампочку в рот”, “запити ментос колою”, “лизнути метал на морозі” чи “кинути лом в унітаз поїзда”.

Рішення:

Надзвичайники створюють якісний ютуб канал, який щотижня розвіюватиме або підтверджуватиме якусь теорію, яка будоражить нєокрєпші юні уми. Такі собі руйнівники міфів з натиском на українські реалії. Статистика в службах точно є, тож тем не бракуватиме.

Теоретично такий канал має всі шанси стати віральним, адже це просто ЦІКАВО ну і якшо там ще й реальні кейси будуть то взагалі супер. Аудиторія широчезна, плюс можна робити субтитри англійською, що відкриває додаткові шляхи монетизації.

Місія стартапу:

Просвітництво і зменшення кількості номінантів на премію Дарвіна. Налагодження кращої комунікації між державними структурами і населенням.

Цінність:
Інформація з уст експертів, яким довіряють. Щодня рятувальники допомагають тисячам людей, їм точно віритимуть більше аніж якомусь там блогеру чи вусатому американському руйнівнику міфів, який навіть наших сіл не бачив;
Якісний і цікавий контент;
Відповіді на питання, які турбують всіх.
Прибуток:
Монетизація реклами на ютубі,
продакт-плейсмент (той ж ментос і кола),
нативна реклама клінік та медичних засобів,
можна залучати в блог представників служб інших країн і брати за це оплату,
чим менше людей претендуватимуть на премію Дарвіна, тим менше виїздів служб, а це економія ресурсів, а отже – зменшення забруднення навколишнього середовища. Суцільний win win win.
І що не менш важливо – всі політичні бонуси від комунікації та прозорості.

Наразі порахувати точний прибуток неможливо, але є цікаві кейси. Наприклад одеські блогери заробляють до $100 тис на місяць. Тобто з правильним підходом можна досягнути такої суми.

Видатки:
Оренда або купівля апаратури, але краще аутсорс – якась контора, яка знімає якісні відоси. Там і режисура і монтаж і ефекти.
Зарплата ведучому.

Якщо підійти правильно, найняти хорошого піарменеджера, все це доволі швидко може почати приносити прибуток.

Ризики:

Деякі експерименти можна показати шляхом наприклад 3D моделювання, але деякі доведеться показувати на собі. Можна лише уявити рейтинги відео, на якому чувак з ДСНС наприклад лизнув холодний турнік чи запхав лампочку в рот. Міжнародна популярність гарантована!

Що ви про це думаєте?