Долинський “Нафтовик” перемагає на Львівщині

Долинський “Нафтовик” провів черговий контрольний матч. Цього разу змагалися із лідером чемпіонату Стрийщини – ФК “Скала” (Довге).

“Скала” (Довге) – “Нафтовик” 2:4 (1:2)Голи: “Скала” 43, 70 – Сокирко 18, 80, Паращій 30, Салаш 62

Склад “Нафтовика”: Гала (Димид), Буджак, Громоляк Н., Пастух, Вецко (Гошовський Т.), Боднар (Шатковський), Салаш, Сокирко, Жмуркевич, Штеньович, Паращій (Петрушка).

Матч проходив за явної переваги вищої за класом команди, тобто за переваги долинян. В першому таймі голами відзначились Віталій Сокирко та Генадій Паращій. Під завісу тайму господарям вдалося один гол сквитати. За рахунку 1:2 команди пішли на перерву. В другому таймі третій мяч “Нафтовика” забив Андрій Салаш. Знову “Скалі” вдалося скоротити рахунок до мінімального. Але останнє слово було за долинянами, дубль зробив Віталій Сокирко – 2:4.

Скоріше за все це був останній контрольний матч перед стартом сезону. На наступному тижні команда ще тричі збереться на тренування і 14 серпня стартуватиме в чемпіонаті виїдом в Городенку.