Дрогобицька громада зустріла полеглого 22-річного Героя

logo


22-річного дрогобичанина Олександра Бониса

Сьогодні, 23 травня, у День Героїв, Дрогобицька громада зустріла полеглого воїна – 22-річного дрогобичанина Олександра Бониса, який загинув у бою під час захисту України.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службуДрогобицької міськради.

Олександр служив за контрактом у місцевій військовій частині А1108. З жовтня 2021 року перебував на Донеччині. Відтоді і впродовж всього періоду повномасштабного вторгнення ворога, Олександр перебував на передових позиціях фронту. Згодом був переведений у 68-му єгерську бригаду. Був оператором коригування артилерійського вогню.

Під час виконання бойового завдання, 13 травня 2024 року дрогобичанин отримав поранення, після якого перебував у госпіталі Мечнікова вДніпрі. На жаль, воїна не вдалось врятувати – життя захисника України обірвалось 20 травня.

З рідних у полеглого Героя залишилась мама, бабуся, тітка, сестра та племінники.

Сьогодні, 23 травня, траурний конвой з тілом полеглого воїна прибув до рідного міста. Зустріч відбулась на Перехресті Героїв, де зібрались рідні, близькі, бойові побратими, ветерани війни тасвященнослужителі.

Опісля на площі Ринок провели загальноміське прощання, за участі керівництва громади, рідних, побратимів та небайдужих мешканців громади.

Чин похорону проводять у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Поховають полеглого на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою!

Коментарі

Позначки: Дрогобич,захисник