ДТП у Самборі, де постраждали діти: Батько розповів подробиці. Відео

logo


Вчора ввечері родина учасника російсько-української війни Володимира Возного поверталася з прогулянки. Батько тягнув санчата, на яких їхали його сини Андрій та Владислав. Позаду йшла дружина. Коли за лічені хвилини автомобіль, водій якого не впорався з керуванням, вилетів з дороги на тротуар і травмував всіх чотирьох перехожих.

Як розповів батько родини, Володимир Возний, він ще встиг помітити як авто заносить. Але тієї ж миті отримав удар по ногах і його відкинуло на кілька метрів за огорожу.

«Я був при свідомості, відразу скочив на ноги, підбіг до родини. Бачу: дружина лежить в шоковому стані, одна дитина лежить коло машини, стогне, кричить, шукаю другу дитину, він мовчить. Я перелякався чи він живий чи ні», – згадує вчорашній вечір чоловік.

За його словами, відразу коло нього почали зупинятися інші водії, хтось викликав швидку та поліцію.

«Приїхали медики, забрали старшого. Я побоявся брати його на руки, щоб не нашкодити», – каже він.

Водія, винуватця трагедії, Володимир Возний бачив, але не спілкувався. Зізнається, що його це не цікавило. Адже турбувався за стан своїх синів та дружини.

На цей момент найгірше себе почуває старший син Андрій. Він потребує крові, то ж небайдужих просять зголоситися до пунктів здачі крові.

У самого Володимира болять ноги, але він ходить. Дружина його перебуває у Самборі в лікарні, а він з дітьми – в лікарні у Львові.

Лікар-анестезіолог Зоряна Іванюк розповіла, що дітей привезли до лікарні Львова близько першої ночі з важкими травмами.

«В обидвох хлопчиків є забій головного мозку, закрита черепно-мозкова травма та множинні переломи кінцівок. А також підозра на перелом тазу у старшого хлопця. Діти – у важкому стані, без свідомості», – каже вона.

Надалі, за її словами, старшого хлопчика прооперують. І саме для цього медики просять створити запас крові.

Нагадаємо, як повідомив «Вголос», родині воїна АТО, яка постраждала в ДТП, потрібна допомога.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!