Дві бронзи та срібло. Результати спортсменів з Львівщини на Іграх у Токіо

Упродовж 23 липня до 8 серпня тривали Олімпійські Ігри 2020 у Токіо. На змаганнях троє спортсменів з Львівщини завоювали медалі. Бронзові медалі здобули борчиня Алла Черкасова та каратист Станіслав Горуна, а срібло завоювала велосипедистка Олена Старікова.

Алла Черкасова здобула першу медаль України на Олімпійських Іграх у Токіо у боротьбі. Українська борчиня у бронзовому фіналі здолала олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро — японку Сару Досьо.

Дві бронзи та срібло. Результати спортсменів з Львівщини на Іграх у ТокіоAP

Алла Черкасова

Після сутички Черкасова дала коментар Суспільне Спорт. Вона наголосила: Олімпіада у Токіо є останньою, і вона обіцяла, що закінчить її з медаллю.

6 серпня другу медаль Львівщині приніс Станіслав Горуна. Каратист став бронзовим призером Олімпійських Ігор у Токіо. Горуна завоював “бронзу”, виступаючи у вазі до 75 кг.

Дві бронзи та срібло. Результати спортсменів з Львівщини на Іграх у ТокіоWKF

Станіслав Горуна

8 серпня 25-річна велосипедистка Олена Старікова здобула срібло Олімпіади у жіночому спринті. Спортсменка уперше в кар’єрі фінішувала на подіумі Олімпійських ігор. Українка дійшла до фінальної стадії, де поступилася представниці Канади Келсі Мітчелл. Келсі випередила українку в двох заїздах, в обох менш ніж на 0.1 секунди.

Олена Старікова

Також на Олімпійських Іграх у Токіо високі результати показали львів’яни Павло Коростильов (4 місце, кульова стрільба), Оксана Лівач (5 місце, вільна боротьба), Тетяна Кіт (8 місце, вільна боротьба), Христина Погранична (9 місце, художня гімнастика) та Вероніка Марченко (9 місце у команді, стрільба з лука).