Двоє львів’ян отримали гранти від Президента України

logo
201550_dvoe_lviv_jan_otrimali_granti_vid_prezide.jpeg


Президент України підписав розпорядження №104/2018-рп про призначення грантів молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва.

Серед отримувачів – двоє львів’ян. Про це повідомляється на офіційному інтернет-представництві Президента України, пише – Status Quo.

Гранти Президента України призначаються молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів. Серед отримувачів виявилися і двоє львів’ян:

Режисер Уривський Іван Сергійович – для створення і реалізації творчого проекту “Перехресні стежки” на базі Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса (м. Львів) у розмірі 125 тисяч гривень;
Композитор Скрипник Назар Степанович – для створення і реалізації творчого проекту “451” для симфонічного оркестру, live-електроніки та перформансу на базі комунального закладу Львівської обласної ради “Львівська обласна філармонія” (м. Львів) у розмірі 85 тисяч гривень.


А поділитися?Вам має сподобатись...