Джиу-джитсери з Кропивницького були кращими на Відкритому чемпіонаті Львова (ФОТО)

Спортсмени з кропивницького спортивного клубу «Борець» перемогли в командному заліку на І Відкритому чемпіонаті Львова з бразильського джиу-джитсу – LVIV Open Jui-Jitsu Championship 2016.

За результатами чемпіонату наші борці у складі дев’яти чоловік вибороли перше командне місце, завоювавши сім золотих і три срібних медалі. Решту командного подіуму вони залишили киянам і львів’янам відповідно.BJJ 2016 10

Ярослав Блажко (70 кг) і Василь Руснак (76 кг) стали абсолютними чемпіонами вигравши у своїй вазі та абсолютну вагову категорію. Перший переміг серед джитсерів з синіми поясами, а другий – серед білих.Окрім них нагороди здобули: Роман Непота (82 кг, І місце, ІІ місце в абсолютній вазі серед синіх поясів), Євген Криж (70 кг, І місце), Вадим Волошин (88 кг, І місце), Вадим Сидоренко (70 кг, ІІ місце), Сергій Красовський (58.5 кг, ІІ місце),

Майстри бойового самбо з Кропивницького та Знам’янки стали переможцями і призерами чемпіонату Європи (ФОТО)