Фільм про львів’янку претендує на «Золоту Дзигу» (Відео)

logo
171044_film_pro_lviv_janku_pretendue_na_zolotu_d.jpeg


Режисер кінострічки «Cерце мами Гонгадзе» В’ячеслав Бігун запевнив, що її відібрали на «український Оскар» – Національну кінопремію Української кіноакадемії «Золоту Дзигу», пише – Щоденний Львів.

Читайте також

Біля Львова Кшиштоф Зануссі знімає кіно (Фото)

В’ячеслав Бігун повідомив про це сьогодні під час брифінгу. Режисер також розповів: «Це національна кінопремія, започаткована минулого року. Чи не вперше львівську стрічку відібрали з-поміж 77 претендентів у категорії «документальні повнометражні фільмі». До 19 лютого кіноакадеміки визначать, чи потрапить фільм до номінантів, а 19 березня визначать самі номінації, 20 квітня у Києві оголосять переможців премії».

В’ячеслав Бігун також зазначив: «Ідея створення фільму зародилась у Львові. Це стрічка про величну львів’янку Лесю Гонгадзе. «Ми підтверджуємо, що пані Леся любила це місто і тепло відгукувалась про нього. Зокрема, як вона говорила, на цій території не можуть бути паскудні люди, тому що виросли у такій гарній архітектурній частині міста. І у фільмі cправді багато моментів про шарм міста і львів’ян, який ми хотіли підкреслити».

Про це повідомили вчора, 16 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Стрічку підсилює написана музика композитора Володимира Гронського, а також «Така як ти» Святослава Вакарчука та «Пісня про Львів» Володимира Самайди. Як повідомив В’ячеслав Бігун, фільм є фаворитом відомих  кінофестивалів – це «Кінодок», «Громадська платформа» тощо».

«Фільм демонстрували у Парижі, так як цього хотіла пані Леся, у Талліні, було більше 20 показів у Львові, фільм також демонстрували у навчальних закладах, де його позитивно сприйняли. Зокрема має високий глядацький рейтинг у міжнародній кіно базі», – наголосив В’ячеслав Бігун.


А поділитися?Вам має сподобатись...