ФК “Львів” U-17: здобуто важливе очко

Гравці 2000 р.н. (тренери – Олег Колобич та Олег Яремчук), на виїзді, зуміли взяти один пункт на футбольному полі у Володимирі-Волинському

BRW-BIK – ФК «Львів» 1-1 (0-1)

Перший тайм пройшов під контролем саме нашої команди. Городяни володіли ігровою перевагою, було видно, що наші футболісти переграють господарів поля і це дало свої «плоди» – Карвацький віддав «круглого» на Фіялковського, останній нагодою скористався, 0-1, як наслідок!

Але, чомусь, на початку другого тайму «Львів» виглядав не надто свіжим, а через короткий час, штрафний, метрів 17-ти від наших воріт завершився тим, що рахунок на табло став 1-1.

Далі гра проходила на зустрічних курсах: два стопроцентних шанси забити гол втратив Рус, волиняни також двічі могли вийти вперед. Однак глядачам, що зібрались на трибунах тамтешнього стадіону, більше голів побачити не судилося.

Олег КОЛОБИЧ: «Старт Чемпіонату вийшов непоганим. Ми грали проти команди, яка три рази поспіль грає у фінальній частині. Так, ми могли перемогти, але, могли і програти…Також варто згадати і спеку, яка сягала майже 40 градусів».

ФК «Львів» U-17: Жупанський Віталій, Харіпов Олексій, Баран Ярослав, Карвацький Андрій, Фіялковський Назарій (Занько Григорій, 49), Стефанишин Ігор, Хімчак Назар (к), Горін Олег (Савула Валентин, 68), Пентелейчук Дмитро, Рус Микола, Ременяк Артур (Левків Ярослав, 60).