“Галичанка” – абсолютний переможець першого туру фінального етапу гандбольної Суперліги

Львівська «Галичанка» з максимальним результатом завершила перший тур фінального етапу чемпіонату України гандбольної Суперліги, який проходив у Херсоні 7-9 квітня 2017 року.

Спершу львів’янки зустрілися з господарками туру – херсонською «Дніпрянкою». «Галичанки», програючи 11:13 після першого тайму, зуміли переломити хід матчу та  здобути вольову перемогу з перевагою у шість м’ячів –  26:20. Найрезультативнішою у складі львів’янок була капітан Леся Смолінг, на рахунку якої дванадцять забитих м’ячів.

Здолала «Галичанка» і основних суперниць у боротьбі за суперлігове «золото» – ужгородські «Карпати» – 23:21 (14:15). Перемогу здобули за схожим сценарієм: хоч і поступилися у першому таймі, проте зуміли лідирувати у другому. У цій грі найрезультативнішою стала найдосвідченіша «галичанка» Наталія Туркало, яка відзначилась сімома голами.

Другий тренер «Галичанки» Анжела Савченко так прокоментувала матч з «Карпатами»:

«Тривалий час боролися на рівних. За десять хвилин до закінчення гри рахунок був нічийним – 19:19. Надалі нам вдалося відірватися на три м’ячі  – 22:19 (56-а хв. гри).  «Карпати» вже не змогли нас наздогнати і лише скоротили своє відставання до двох м’ячів – 23:21.

Ми подякували дівчатам за гру. Звичайно, ще проаналізуємо матч, бо у захисті боролися добре, але в нападі не завжди вдавалися голи, треба ще удосконалювати реалізацію. Загалом, добре, що перемогли, а над помилками попрацюємо  і будемо рухатися далі – попереду ще два тури».

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга сезону-2016/2017.

Фінальний етап, група «А».

Перший  тур. Третій ігровий день (9 квітня 2017 р.)

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 23:21 (14:15).

Херсон. Спорткомплекс Херсонського вищого училища фізичної культури.

Судді: Ракітіна Тетяна, Ткачук Ірина (обидві – Київ).

Делегат ФГУ: Василь Пюрко (Волочиськ).

«ГАЛИЧАНКА»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Наталія Туркало (7 голів), Марина Коновалова (4), Наталія Воловник (3), Мар’яна Маркевич (2), Анастасія Баранович (2), Леся Смолінг (2), Олеся Парандій (1), Наталія Сабова (1), Вікторія Сідлецька (1), Олена Косик, Анастасія Дорожівська, Наталія Стрюкова, Ілона Гайкова, Софія Давидянц.

Тренери: Тетяна Штефан, Анжела Савченко.

«КАРПАТИ»: Ірина Яблонська, Єлизавета Воронько – Яна Готра (6), Ірина Компанієць (4), Олександра Фурманець (3), Вікторія Гичка (2), Анастасія Мелекесцева (2), Ольга Сухецька (2), Анна Лезінська (2), Євгенія Білик, Анастасія Попович, , Анастасія Петровська.

Тренер: Борис Петровський

Семиметрові кидки (пенальті): 5 кидків / 4 реалізовано – 3/3.

Двохвилинні вилучення: Олеся Парандій, Наталія Сабова, Наталія Воловник – Яна Готра (двічі), Ірина Компанієць, Євгенія Білик.

Попередження: Наталія Воловник, Вікторія Сідлецька – Євгенія Білик, Анастасія Мелекесцева.

Нагадаємо, що очки, отримані на першому етапі, збереглися на другому, фінальному, етапі чемпіонату. Отож, за підсумками усіх 22-х ігор чемпіонату «Галичанка» впевнено лідирує:

Турнірна таблиця (22 гри):

1 місце – «Галичанка» (Львів) – 42 оч.

2 місце – «Карпати» (Ужгород) – 34 оч.

3 місце – «Дніпрянка» (Херсон) – 26 оч.

Наступний тур  для групи «А» відбудеться в Ужгороді 25-27 квітня.  Заключний тур прийматимуть львів’янки, як чинні чемпіонки України, 11-13 травня.